Нова Каховка

Нова Каховка — одне з наймолодших міст України, яке заснували у 1950 р. Місто-оазис перетворилось на затишне містечко із зеленими парками, розкішними садами та неймовірними краєвидами на р. Дніпро. Спочатку місто будували лише як селище для будівельників Каховської ГЕС. Та після її будівництва багато приїжджих будівельників так і залишились жити в містечку, яке прозвали «Новою Каховкою».

Нова Каховка

Фото з сайту kherson.net.ua

Забудова Нової Каховки переважно одно-, дво- та триповерхова, що надає місту європейської затишності. Це місто кам’яних вишиванок, які прикрашають десятки фасадів будинків. Та нагадують про відомого кінорежисера О. Довженка, який для зйомок кінофільму запросив майстрів для оздоблення будинків кам’яними орнаментами. За архітектурно-планувальне рішення місто отримало найкращі оцінки від експертів. Планування Нової Каховки часто згадується у виданнях, як приклад продуманого та правильного містобудування. Навіть на Всесвітньому симпозіуму у Москві (в 1958 р.) воно отримало високу оцінку та назву «місто з «Лебединої пісні».

Нова Каховка на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Завод коньяку «Таврія»

Завод коньяку «Таврія»

Найбільший завод по виготовленню коньяку знаходиться в Новій Каховці — завод «Таврія».
Історичний музей

Історичний музей

Історичний музей Нової Каховки відрили лише у 1990 р. За ці роки він зміг зібрати понад 4000 експонатів, присвячених історичним подіям останніх п’яти епох.
Кам’яні вишиванки

Кам’яні вишиванки

Чи доводилось вам бачити на будівлях ніби завмерлі візерунки, які нагадують справжні українські узори вишиванок?

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.