Херсон

Чи доводилось вам бувати на батьківщині Сергія Бондарчука та Ігоря Кондратюка? Знаходити старовинні речі в підземеллях або гуляти вулицями, де знімались відомі кінострічки про Тома Сойера, Олеко Дундича чи Леоніда Івановича Каретнікова зі стрічки «П’ять хвилин страху»? Якщо ні, то обов’язково завітайте до сонячного міста України, улюбленого міста туристів — Херсону.

Херсон

Фото з сайту ru.wikipedia.org

Якщо вірити жителям Херсону, то це місто сповнене таємниць та історій, які можна вивчати протягом всього життя. Саме тому Херсон є одним із популярних місць для туризму. Місто було засновано у 1778 р. Катериною ІІ, яка підписала наказ про будівництво верфі та муру. Назву місто отримало на честь Херсонеса Тавричного. З тих пір Херсон став економічним та політичним центром , першою базою Чорноморського флоту та одним з найбільших промислових центрів Причорномор’я. За останні роки тут почав інтенсивно розвиватись туризм. Відпочиваючі приїжджають сюди для відпочинку в Лазурне, Приморське, Скадовськ та на Арабатську стрілку. Теплий клімат, сучасні курортні комплекси та цікаві архітектурні пам’ятки Херсону мимоволі приваблюють до себе щороку тисячі гостей.

Херсон на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Музей природи ХОКМ

Музей природи ХОКМ

Бажаєте більше дізнатись про природу Херсонщини, відчути себе частинкою історії та учасником захоплюючої екскурсії у природний світ дивовижної України?
Херсонський обласний краєзнавчий музей

Херсонський обласний краєзнавчий музей

Завдяки приватній колекції громадського діяча В. Гошкевича почалась історія появи херсонського краєзнавчого музею.
Херсонські гори

Херсонські гори

Херсонські гори Херсонські гори (балки Байдиха) знаходяться поблизу Селища Станіслав, на березі Дніпро-Бузького лиману.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.