Радомишль

Радимишль — одне із старовинних невеличких міст Полісся, яке занесено до переліку стародавніх міст України. Навколо нього розкинуті багатовікові хвойні ліси,   а через саме місто проходить р. Тетерів. Саме у Радомишлі була побудована перша паперова фабрика, на якій вироблявся міцний папір для друкарень Києво-Печерської Лаври. Нині ж місто славиться виробництвом пива, яке експортується до Німеччини, Британії та Росії.

Радомишль

Фото з сайту radomyshl.com.ua

Старовинний Радомишль — унікальне місто, яке здатне здивувати красою місцевих парків та затишністю вулиць. Кожен, хто завітає до його замку-музею «Радомисль» має змогу відчути дух давніх часів, пройти тренування із стрільби з луку чи арбалету. Ну а шукачі пригод можуть перевірити достовірність існування підземних ходів, які з оборонною метою, згідно з легендами були створенні в місті.

Радомишль на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Замок-музей Радомисль

Замок-музей Радомисль

Замок-музей Радомисль — приватний музейний комплекс, створений в місті Радомишлі. Замок є архітектурною та історико-культурною перлиною поліського краю.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.