Про нас

"Travel guide" — путівник, який підтримує та сприяє розвитку туризму в Україні. Ми спеціалізуємося на пошуку та плануванню туристичних маршрутів для активних та амбіційних туристів, а також тих, хто прагне провести відпочинок цікаво та продуктивно.

Роль "Travel guide" — створити умови, які перетворять звичайну відпустку чи туристичну подорож у незабутньо проведений час. Ми робимо все можливе, щоб завдяки нашому ресурсу кожен користувач зміг швидко спланувати оптимальний для себе туристичний маршрут. Інформаційна база нашого ресурсу постійно поповнюється новими об’єктами та актуальними даними. Тому кожен відвідувач сайту знайде для себе тут щось корисне, цікаве та нове.

Мета "Travel guide" — допомогти українському туризму стати на новий рівень та створити умови, які зроблять подорожі туристів більш зручними. Завдяки відгукам наших користувачів, нашим описам популярних і ще маловідомих туристичних місць ви отримаєте максимальну й актуальну інформацію про будь-які місця України.

Ми допомагаємо не лише туристам, а й тим, хто прикладає всіх зусиль, щоб відпочинок подорожуючих пройшов на вищому рівні. Наш ресурс – туристична платформа, яка допоможе власникам готельного або ресторанного бізнесу, гідам та арендодавцям житла знайти своїх гостей, розповісти всім зацікавленим про свої послуги.

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.