Храм на честь святого Іоанна Хрестителя

вулиця Січеславська Набережна 27Д, Дніпро, Дніпропетровська область

У 2014 році вздовж живописної набережної міста Дніпро було урочисто відкрито храм Іоанна Хрестителя. Будівництво споруди велось на протязі 6 років за проектом головного архітектора — Олександра Плосконоса. Унікальність храму не в його витонченості форм, а в наявності на куполі скульптури Іоанна Хрестителя.

Фото з сайту ua.igotoworld.com

Цікаві факти:

  • У плані храм виконано у формі грецького хреста.
  • Місткість храму – 300 чоловік.
  • Площа навколо храму може містити 3000 чоловік.
  • Висота скульптури Іоанна Хрестителя становить 7,5 м. (трохи більше, ніж два поверхи багатоквартирного житлового будинку). Її вага понад 4 тони.
  • Дзвіниця храму моє 16 дзвонів. Управління дзвіницею відбувається за допомогою комп’ютерних технологій.

Порада: Віруючим краще спланувати поїздку до Дніпра на свято Богоявлення. В цей день. Владика Іреней проводить освячення Дніпра. Це велика подія для віруючих, які приходять для того, щоб омитись у освячених водах річки.

Храм на честь святого Іоанна Хрестителя на карті України

Інші місця з категорії "Архітектурні пам'ятки" в місті Дніпро

Популярні локації поблизу

Катеринославський бульвар

Катеринославський бульвар

В центральній частині міста Дніпро знаходиться одне з улюблених місць відпочинку всіх жителів міста — Катеринославський бульвар.
Дніпровський національний історичний музей

Дніпровський національний історичний музей

Один із найстаріших музеїв України, що має власну непросту історію. Його будо відкрито у 1849 році. На сьогодні по Дніпру розміщено декілька філіалів цього музею...
Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Вам доводилось бачити в жити справні космічні супутники? Якщо ні, тоді варто подивитись на нього в аерокосмічному музеї, який знаходиться в Дніпрі.
Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк — один з найстаріших в Україні, оскільки був побудований ще в ХІХ ст. за проектом архітектора Труцці.
Водоспад «Поріг ревучий»

Водоспад «Поріг ревучий»

Унікальний штучний водоспад «Поріг ревучий» було відкрито 14 вересня 2013 року на честь 200-річчя від дня народження українського письменника Т. Г. Шевченка.
Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей заснували у 1914 році. З тих пір колекція музею поступово поповнювалась роботами не лише українських та російських митців...

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.