Водоспад «Поріг ревучий»

вулиця Монастирський острів, Дніпро, Дніпропетровська область

Унікальний штучний водоспад «Поріг ревучий» було відкрито 14 вересня 2013 року на честь 200-річчя від дня народження українського письменника Т. Г. Шевченка. Місце створення водоспаду не випадкове. Саме на Монастирському острові встановлено найбільший пам’ятник Кобзареві, який заповідав своїм нащадкам, щоб його поховали «де реве Ревучий».

Фото з сайту 2gis.ua

Висота водоспаду — 17 метрів, його ширина — 20 м.   Він став прикрасою найбільшого порогу Дніпра та символом стійкості українського народу. 

 

Цікаві факти:

  • Через водоспад проходить близько 1060 кубів води / год.
  • Водоспад має декілька режимів роботи.
  • Існує версія, що місце для водоспаду вибране саме там, де є вхід до підземних печер.

Порада:

Водопад працює не постійно, а лише у святкові, вихідні дні, а також щовечора. У вечірній час він підсвічується різнокольоровим світлом. З листопаду по квітень (інколи травень, що залежить від погоди) він не працює.

Водоспад «Поріг ревучий» на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Дніпро

Популярні локації поблизу

Катеринославський бульвар

Катеринославський бульвар

В центральній частині міста Дніпро знаходиться одне з улюблених місць відпочинку всіх жителів міста — Катеринославський бульвар.
Дніпровський національний історичний музей

Дніпровський національний історичний музей

Один із найстаріших музеїв України, що має власну непросту історію. Його будо відкрито у 1849 році. На сьогодні по Дніпру розміщено декілька філіалів цього музею...
Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Вам доводилось бачити в жити справні космічні супутники? Якщо ні, тоді варто подивитись на нього в аерокосмічному музеї, який знаходиться в Дніпрі.
Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк — один з найстаріших в Україні, оскільки був побудований ще в ХІХ ст. за проектом архітектора Труцці.
Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей заснували у 1914 році. З тих пір колекція музею поступово поповнювалась роботами не лише українських та російських митців...
Мерефо-Херсонський залізничний міст

Мерефо-Херсонський залізничний міст

Мерефо-Херсонський залізничний міст — пам’ятник архітектури, який за своїм віком займає друге місце серед найстаріших мостів України.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.