Парк імені Лазаря Глоби

проспект Дмитра Яворницького 95, Дніпро, Дніпропетровська область

Парк імені Лазаря Глоби — один з найдавніших парків міста Дніпро. Парк заснували у 1807 році та назвали на честь запорожця — Лазаря Глоби. Парк імені Лазаря Глоби в місті Дніпро неодноразово перейменовували, проте стара назва парку дійшла до наших часів.

Територія парку максимально облаштована для відпочинку дорослих та дітей. Тут є дитяча залізниця, атракціони, картинг-центр, дитячі майданчики та інші затишні місця для прогулянки та відпочинку. У центральній частині парку створене штучне озеро. Одну з торцевих частин парку прикрашає сцена  у формі морської ракушки.

Фото з сайту dniprograd.org

На території парку імені Лазаря Глоби  чимало дерев’яних скульптур. Серед яких фонтан із скульптурою на озері у вигляді планети із Маленьким принцом.

Цікаві факти:

  • Засновник парку, Лазар Глоба, прожив понад 100 років.
  • З 2009 року в парку працює дельфінарій.
  • У парку налічується близько 8000 дерев та 2000 кущів.
  • Довжина дитячої залізної дороги  — 2 км.

Порада:

Якщо бажаєте відвідати картинг-центр, слід спланувати прогулянку до парку на післяобідній час. Оскільки картинг починає працювати з 14:00.

Парк імені Лазаря Глоби на карті України

Поширені запитання про Парк імені Лазаря Глоби

  • Парк імені Лазаря Глоби знаходиться приблизно в пів кілометра від головного залізничного вокзалу міста Дніпра, тому якщо маєте час можете дійти туди пішки. Також поряд с парком проходять маршрути маршрутних таксі №101А та №157А. Парк ім. Лазаря Глоби знаходиться на проспекті ім. Дмитра Яворницького.

  • Перш за все Парк ім. Глоби є одним із найстаріших парків міста Дніпра. Парк містить близько 8000 дерев та понад 2000 кущів. Але парк цікавий не лише деревами та кущами. Він містить також багатську кількість цікавих скульптур та розваг для дітей.

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Дніпро

Популярні локації поблизу

Катеринославський бульвар

Катеринославський бульвар

В центральній частині міста Дніпро знаходиться одне з улюблених місць відпочинку всіх жителів міста — Катеринославський бульвар.
Дніпровський національний історичний музей

Дніпровський національний історичний музей

Один із найстаріших музеїв України, що має власну непросту історію. Його будо відкрито у 1849 році. На сьогодні по Дніпру розміщено декілька філіалів цього музею...
Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Вам доводилось бачити в жити справні космічні супутники? Якщо ні, тоді варто подивитись на нього в аерокосмічному музеї, який знаходиться в Дніпрі.
Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк — один з найстаріших в Україні, оскільки був побудований ще в ХІХ ст. за проектом архітектора Труцці.
Водоспад «Поріг ревучий»

Водоспад «Поріг ревучий»

Унікальний штучний водоспад «Поріг ревучий» було відкрито 14 вересня 2013 року на честь 200-річчя від дня народження українського письменника Т. Г. Шевченка.
Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей заснували у 1914 році. З тих пір колекція музею поступово поповнювалась роботами не лише українських та російських митців...

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.