Дніпровський художній музей

вулиця Шевченка 21, Дніпро, Дніпропетровська область

Дніпровський художній музей заснували у 1914 році. З тих пір колекція музею поступово поповнювалась роботами не лише українських та російських митців, але й творами західноєвропейських майстрів. У 1936 році заслужений діяч мистецтв І. Бородський подарував музею понад 300 свої робіт, які стали основою представлених експозицій.

Тематичні зали музею розділені по епохам. Вони розміщуються на трьох поверхах. Тут представлені не лиже твори живопису, а й скульптури, графіки, предмети декоративно-ужиткового мистецтва.

Фото з сайту kolokray.com

У музеї постійно проводяться різноманітні виставки, лекції, екскурсії, факультативні та клубні заняття, бесіди та інші культурні заходи. Тому тут буде цікаво як школярам, так і дорослим.

Цікаві факти:

  • Під час Великої Вітчизняної Війни у музеї було знищено близько 1000 експонатів.
  • Сьогоднішня колекція музею має понад 8,5 тисяч творів мистецтва, датованих XVI-XXІ століттями.
  • Впевнитись в унікальності колекції музею можна завдяки віртуальному 3D-туру.

Порада:

Режим роботи музею змінюється через різні обставини, тому ліпше уточнювати дні та час його роботи на сайті музею, в розділі «Новини».

Вартість квитків: від 15 до 60 грн. (подробиці на сайті).

Соцмережі:

Facebook

Instagram
 

Дніпровський художній музей на карті України

Інші місця з категорії "Музеї" в місті Дніпро

Популярні локації поблизу

Катеринославський бульвар

Катеринославський бульвар

В центральній частині міста Дніпро знаходиться одне з улюблених місць відпочинку всіх жителів міста — Катеринославський бульвар.
Дніпровський національний історичний музей

Дніпровський національний історичний музей

Один із найстаріших музеїв України, що має власну непросту історію. Його будо відкрито у 1849 році. На сьогодні по Дніпру розміщено декілька філіалів цього музею...
Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Вам доводилось бачити в жити справні космічні супутники? Якщо ні, тоді варто подивитись на нього в аерокосмічному музеї, який знаходиться в Дніпрі.
Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк — один з найстаріших в Україні, оскільки був побудований ще в ХІХ ст. за проектом архітектора Труцці.
Водоспад «Поріг ревучий»

Водоспад «Поріг ревучий»

Унікальний штучний водоспад «Поріг ревучий» було відкрито 14 вересня 2013 року на честь 200-річчя від дня народження українського письменника Т. Г. Шевченка.
Мерефо-Херсонський залізничний міст

Мерефо-Херсонський залізничний міст

Мерефо-Херсонський залізничний міст — пам’ятник архітектури, який за своїм віком займає друге місце серед найстаріших мостів України.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.