Дніпро

Дніпро — промислово-політичний центр України та мальовниче місто, що розташоване по обидві сторони від річки Дніпро. Він вражає красою набережних, просторих парків та довгих бульварів.  Це сучасне місто відоме не лише потужним промисловим потенціалом, але й сучасним ритмом культурного життя. Тут знаходиться один з найдавніших історичних музеїв, одна з найбільших в Україні колекцій художніх творів у Художньому музеї ті багато історичних пам’яток.

Фото взято з сайту itinery.com.ua

Майже кожне місце Дніпра має свою унікальну та непросту історію. Спасо-Преображенський кафедральний собор, заснований Катериною ІІ, свідок історичних подій залізничний міст, створений запоріжцем Глобою один з найдавніших парків ім. Лазаря Глоби та багато інших важливих для культурної спадщини України місць.
Дніпро — давнє, проте водночас сучасне місто. На його вулицях вирує життя, старі квартали забудовуються новими цікавими будівлям. Поблизу набережної розміщені дві найвищі в Україні висотні житлові будинки Дольника, а найбільш дорогі у місті квартири та офіси знаходяться у вежах «Міс-Сіті». Вражає величністю комплекс «Мінора», який ніби оберігає своєю кутовою формою синагогу під назвою «Золота троянда».

У місті Дніпро є на що подивитись, та де погуляти. І хоча в цьому місті небагато великих парків, їх у повній мірі компенсує живописна набережна та масштабне місце для відпочинку та розваг — Монастирський острів. Саме тут зосереджені найрізноманітніші види розваг для дорослих та дітей, які дозволяють незабутньо провести вільний час.

Дніпро на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Катеринославський бульвар

Катеринославський бульвар

В центральній частині міста Дніпро знаходиться одне з улюблених місць відпочинку всіх жителів міста — Катеринославський бульвар.
Дніпровський національний історичний музей

Дніпровський національний історичний музей

Один із найстаріших музеїв України, що має власну непросту історію. Його будо відкрито у 1849 році. На сьогодні по Дніпру розміщено декілька філіалів цього музею...
Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Вам доводилось бачити в жити справні космічні супутники? Якщо ні, тоді варто подивитись на нього в аерокосмічному музеї, який знаходиться в Дніпрі.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.