Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Гагаріна, 26, Дніпро, Дніпропетровська область

Вам доводилось бачити в жити справні космічні супутники? Якщо ні, тоді варто подивитись на нього в аерокосмічному музеї, який знаходиться в Дніпрі. Поява музею у місті Дніпро не випадкова, адже саме в цьому місті зосереджені потужні виробничі сили космічної індустрії. Аерокосмічний музей створено в 1996 р. за підтримки головного українського підприємства, що спеціалізується на виробництві супутників — «Південмаш».

Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Фото з сайту unaec.dp.ua

Експозиція музею умовно поділена на дві частини: перша присвячена відомим ракетобудівникам, друга — зразки космічних апаратів та ракет. На окремому оглядовому майданчику розмістили штучні супутники та справжні космічні станції. Такі експонати дійсно вражають, а фото з космосу надихають на нові відкриття.

Аерокосмічний музей названо на честь О. Макарова — директора машинобудівельного заводу, де створювалась різноманітна космічна техніка.

Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова на карті України

Інші місця з категорії "Музеї" в місті Дніпро

Популярні локації поблизу

Катеринославський бульвар

Катеринославський бульвар

В центральній частині міста Дніпро знаходиться одне з улюблених місць відпочинку всіх жителів міста — Катеринославський бульвар.
Дніпровський національний історичний музей

Дніпровський національний історичний музей

Один із найстаріших музеїв України, що має власну непросту історію. Його будо відкрито у 1849 році. На сьогодні по Дніпру розміщено декілька філіалів цього музею...
Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк — один з найстаріших в Україні, оскільки був побудований ще в ХІХ ст. за проектом архітектора Труцці.
Водоспад «Поріг ревучий»

Водоспад «Поріг ревучий»

Унікальний штучний водоспад «Поріг ревучий» було відкрито 14 вересня 2013 року на честь 200-річчя від дня народження українського письменника Т. Г. Шевченка.
Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей заснували у 1914 році. З тих пір колекція музею поступово поповнювалась роботами не лише українських та російських митців...
Мерефо-Херсонський залізничний міст

Мерефо-Херсонський залізничний міст

Мерефо-Херсонський залізничний міст — пам’ятник архітектури, який за своїм віком займає друге місце серед найстаріших мостів України.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.