Дніпропетровський державний цирк

Січеславська Набережна, 33, Дніпро, Дніпропетровська область

Дніпропетровський державний цирк — один з найстаріших в Україні, оскільки був побудований ще в ХІХ ст. за проектом архітектора Труцці. Але в 1929 р. будівлю було зруйновано, встановлений на її місці цирк-шапіто також довго не проіснував через Велику Вітчизняну війну. Лише в 1980 р. будівлю відновили за проектом Нірінбергаю Ця споруда стала дійсно унікальною у Дніпрі. Завдяки купольному даху, прорахованим конструктивним рішенням, тут дуже гарна акустика.

Дніпропетровський державний цирк

Фото з сайту rentmeua.com

На сцені Дніпровського цирку виступало багато відомих артистів: Дурови, Довейко, Ярові, Юрій Нікулін, Запашний та ін. Сьогодні це також одне з популярних місць для відпочинку всією сім’єю. В цирку постійно оновлюються розважальні програми, її учасники не перестають дивувати дивовижними трюками та кумедними номерами.

Дніпропетровський державний цирк на карті України

Інші місця з категорії "Інше" в місті Дніпро

Популярні локації поблизу

Катеринославський бульвар

Катеринославський бульвар

В центральній частині міста Дніпро знаходиться одне з улюблених місць відпочинку всіх жителів міста — Катеринославський бульвар.
Дніпровський національний історичний музей

Дніпровський національний історичний музей

Один із найстаріших музеїв України, що має власну непросту історію. Його будо відкрито у 1849 році. На сьогодні по Дніпру розміщено декілька філіалів цього музею...
Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Вам доводилось бачити в жити справні космічні супутники? Якщо ні, тоді варто подивитись на нього в аерокосмічному музеї, який знаходиться в Дніпрі.
Водоспад «Поріг ревучий»

Водоспад «Поріг ревучий»

Унікальний штучний водоспад «Поріг ревучий» було відкрито 14 вересня 2013 року на честь 200-річчя від дня народження українського письменника Т. Г. Шевченка.
Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей заснували у 1914 році. З тих пір колекція музею поступово поповнювалась роботами не лише українських та російських митців...
Мерефо-Херсонський залізничний міст

Мерефо-Херсонський залізничний міст

Мерефо-Херсонський залізничний міст — пам’ятник архітектури, який за своїм віком займає друге місце серед найстаріших мостів України.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.