Катеринославський бульвар

Катеринославський бульвар, Дніпро, Дніпропетровська область

В центральній частині міста Дніпро знаходиться одне з улюблених місць відпочинку всіх жителів міста — Катеринославський бульвар, який тут утворився ще в ХІХ ст. Бульвар знаходиться між вул. Т. Шевченко та проспектом Дмитра Яворницьго. Відомий він своєю красою, кількістю місць для відпочинку та пам’ятниками архітектури. Тут знаходяться найвідоміші у Дніпрі кафе та ресторани, популярні крамниці та бутіки.

Катеринославський бульвар Дніпро

Фото з сайту https://ru.wikipedia.org

В 2014 р. на Катеринославському бульварі розмістили систему вуличного охолодження повітря, тому тут влітку завжди комфортно, навіть у спекотну погоду.

Існує думка, що саме на Катеринославському бульварі був побудований перший кам’яний будинок. Крім того, тут є багато цікавих об’єктів: алея фонтанів, кам’яні лавки для відпочинку, «яйця драконів», які насправді є кам’яними шарами. Заслуговує на увагу пам’ятник місцевому меценату – Г. Аскерольду, зведений в 20212 р. Ходять чутки, що незаміжнім дівчатам варто посидіти в нього на руках, щоб найближчим часом вийти заміж.

Катеринославський бульвар на карті України

Інші місця з категорії "Інше" в місті Дніпро

Популярні локації поблизу

Дніпровський національний історичний музей

Дніпровський національний історичний музей

Один із найстаріших музеїв України, що має власну непросту історію. Його будо відкрито у 1849 році. На сьогодні по Дніпру розміщено декілька філіалів цього музею...
Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Аерокосмічний музей НЦАОМ ім. Макарова

Вам доводилось бачити в жити справні космічні супутники? Якщо ні, тоді варто подивитись на нього в аерокосмічному музеї, який знаходиться в Дніпрі.
Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк

Дніпропетровський державний цирк — один з найстаріших в Україні, оскільки був побудований ще в ХІХ ст. за проектом архітектора Труцці.
Водоспад «Поріг ревучий»

Водоспад «Поріг ревучий»

Унікальний штучний водоспад «Поріг ревучий» було відкрито 14 вересня 2013 року на честь 200-річчя від дня народження українського письменника Т. Г. Шевченка.
Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей

Дніпровський художній музей заснували у 1914 році. З тих пір колекція музею поступово поповнювалась роботами не лише українських та російських митців...
Мерефо-Херсонський залізничний міст

Мерефо-Херсонський залізничний міст

Мерефо-Херсонський залізничний міст — пам’ятник архітектури, який за своїм віком займає друге місце серед найстаріших мостів України.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.