Бровари

В 20 кілометрах від Києва, в однойменному районі, знаходиться затишне місто — Бровари. Його назва вперше згадується в історичних документах у 1630 р. Вважають, що сама назва має польські корені та тлумачиться як «пивоваріння». Проте насправді місто відіграє важливо промислово-виробничу та культурну роль. Тут зосереджено чимало виробничих комплексів, які задовольняють потреби як населення, так і інших міст України.

Фото з сайту brovary.net.ua

З 90-х років ХХ місто постійно розвивається та збільшується у кількості мешканців. Нині тут проживає 108 тис. осіб., що пояснюється близькістю розміщення до Києва та більш дешевим рівнем проживання. Так, із провінційного містечка, Бровари швидкими темпами перетворюється на сучасне розвинене місто. У місті щороку з’являються нові висотні будинки, торгові та розважальні центри, затишні кав’ярні та клуби відпочинку.

Бровари не перестають вражати не лише своїм оновленням, але й історичною спадщиною.  Тут діє цікавий краєзнавчий музей, старий будинок культури та культурно-просвітницький центр «Світлиця». Усі бажаючі можуть гарно провести час гуляючи алеями парку Перемоги чи освіжитись в місцевому аквапарку.

Бровари на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Пам’ятник героям Чорнобиля

Пам’ятник героям Чорнобиля

На честь 30-ї річниці в пам'ять про тих, хто загинув під час Чорнобильської катастрофи 22 квітня 2016 р. було встановлено пам’ятник на вул. Симона Петлюри, в Броварах.
Парк ім. Т. Г. Шевченка

Парк ім. Т. Г. Шевченка

Парк імені Т. Г. Шевченка у Броварах — чудове місце для прогулянок та історична пам’ятка міста.
Парк «Перемоги»

Парк «Перемоги»

Серед найулюбленіших місць відпочинку броварчан — міський парк «Перемоги». Це один з найбільших парків міста, який знаходиться в його центральній частині.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.