Бровари, Київська область

Серед найулюбленіших місць відпочинку броварчан — міський парк «Перемоги». Це один з найбільших парків міста, який знаходиться в його центральній частині. На перший погляд він не вирізняється від більшості міських парків, проте таке враження зникає, коли потрапляєш сюди восени чи весно. Краса місцевої природи перехоплює подих, викликає почуття єдності з природою та душевного спокою. Цьому сприяє як гарний догляд за парком, так і різноманіття зелених насаджень. Проте особливої уваги заслуговують алеї та місток кохання над ставком. Кожен бажаючий може поплавати на човні, катамарані або просто загадати бажання, щоб його кохання було тривалим та міцним.

Парк Перемоги

Фото з сайту zeft.in.ua

Парк облаштований дитячими та спортивними майданчиками, тому тут із задоволенням проводять вільний час дорослі з дітьми. Для проведення культурних заходів в парку «Перемоги» облаштували два майданчики, а для активного проведення часу встановили невелику гоночну трасу для дітлахів.

У парку багато місць для прогулянок, встановлені пам’ятки та скульптури. На честь визволення від фашистів міста встановлено в 1973 р. літак МіГ-15. Нагадує про визволення танкістами міста танк Т-34, а про події в Афганістані — БТР-60. Окрім історичних пам’ятників, у парку є багато сучасних скульптур у вигляді різноманітних тварин та казкових героїв. Тому парк «Перемоги» — це не лише місце спогадів про сумні та щасливі події минулого, але й гарне місце для бажаючих гарно провести час.

Парк «Перемоги» на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Бровари

Популярні локації поблизу

Майдан Незалежності

Майдан Незалежності

Майдан Незалежності — головна площа Києва, його історичний центр, де відбувались найголовніші події української історії
Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр (Музей води) - один з найпопулярніших музеїв Києва. Музей є старовинною водонапірною баштою з ліфтом, яка опускає вас під землю...
Пам’ятник героям Чорнобиля

Пам’ятник героям Чорнобиля

На честь 30-ї річниці в пам'ять про тих, хто загинув під час Чорнобильської катастрофи 22 квітня 2016 р. було встановлено пам’ятник на вул. Симона Петлюри, в Броварах.
Парк ім. Т. Г. Шевченка

Парк ім. Т. Г. Шевченка

Парк імені Т. Г. Шевченка у Броварах — чудове місце для прогулянок та історична пам’ятка міста.
Володимирський пішохідний міст

Володимирський пішохідний міст

Одне з популярних місць, де відкривається чудовий краєвид на Київ — Володимирський пішохідний міст...
Володимирська гірка

Володимирська гірка

Володимирська гірка — місце натхнення багатьох відомих письменників і поетів.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.