Парк ім. Т. Г. Шевченка

вулиця Ярослава Мудрого, Бровари, Київська область

Парк імені Т. Г. Шевченка у Броварах — чудове місце для прогулянок та історична пам’ятка міста. До 2013 р. це був затишний сквер, який згодом перейменували на парк. У центральній частині парку височіє монумент українському кобзарю, Т. Г. Шевченку. Його встановили на честь відомого поета, тіло якого проносили повз сквер, коли у травні 1861 р. проходив останній шлях з Петербургу до Канева.

Фото з сайту goldvoice.club

У парку облаштовано дитячий майданчик в українському стилі. В ньому із дерева виконані різноманітні гойдалки та хатинки для дитячих ігор. Гуляти парком полюбляють не лише діти, а й дорослі, оскільки тут вздовж алей є чимало лавок для відпочиваючих, газони доглянуті і є багато затишних місць у тіні дерев. І хоч за розмірами парк невеликий, проте це одно з улюблених місць відпочинку кожного, хто тут хоча б раз побував.

Парк ім. Т. Г. Шевченка на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Бровари

Популярні локації поблизу

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз — одна із популярних вулиць Києва. Саме цією вулицею частенько прогулюються кияни.
Хрещатик

Хрещатик

Хрещатик — одна з головних вулиць Києва, на місці якої ще кілька сотень років тому знаходились густі ліси, а неподалік князь Володимир Великий хрестив свою родину.
Майдан Незалежності

Майдан Незалежності

Майдан Незалежності — головна площа Києва, його історичний центр, де відбувались найголовніші події української історії
Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр (Музей води) - один з найпопулярніших музеїв Києва. Музей є старовинною водонапірною баштою з ліфтом, яка опускає вас під землю...
Пам’ятник героям Чорнобиля

Пам’ятник героям Чорнобиля

На честь 30-ї річниці в пам'ять про тих, хто загинув під час Чорнобильської катастрофи 22 квітня 2016 р. було встановлено пам’ятник на вул. Симона Петлюри, в Броварах.
Музей порцелянових фігур

Музей порцелянових фігур

Запрошуємо до Shvets Museum -- унікального музею порцелянових фігур, подібного до якого в Україні, а, мабуть, і в світі ще не було.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.