Володимирська гірка

Володимирський узвіз 1, Київ, Київська область

Володимирська гірка — місце натхнення багатьох відомих письменників і поетів. Звідси відкривається дивовижний вид на Дніпро ті лівий берег столиці. Цей панорамний вид не залишає байдужим. Про нього згадує у романі «Біла гвардія» М. Булгаков, у своїй поезії О. Толстой, О. Блок, В. Маяковський.

Володимирська гірка

Фото з сайту falyosa.livejournal.com

Тривалий час гірка була практично лисою, без дерев. Проте у 1840 році її перетворили на парк, створили верхню та нижні тераси за проектом військового інженеру Лишевського. На честь Михайлівського Золотоверхого монастиря гірку назвали Михайлівською. Проте з 1853 року, з моменту відкриття пам’ятника Володимиру Великому, її перейменували на Володимирську. Нині це один із відомих парків Києва, що займає площу близько 10,6 га. Тут завжди затишно та гарно. Можна відпочити у альтанці чи пройтись стежками, що оплутують високі дерева. Це ідеальне місце для туристів, закоханих чи тих, хто хоче поглянути на дивовижну красу старовинного міста.

Порада:

Плануйте шлях до Володимирської гірки завчасно. Потрапити сюди можна трьома шляхами: піднятись на фунікулері, через скляний Пішохідний міст або зі сторони Українського будинку.

 

Володимирська гірка на карті

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Київ

Популярні локації поблизу

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз — одна із популярних вулиць Києва. Саме цією вулицею частенько прогулюються кияни.
Дендропарк «Олександрія»

Дендропарк «Олександрія»

Олександрійський парк було створено у 1793 р. Його названо на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького — Олександри.
Парк ім. Т. Г. Шевченка

Парк ім. Т. Г. Шевченка

Парк імені Т. Г. Шевченка у Броварах — чудове місце для прогулянок та історична пам’ятка міста.
Пейзажна алея

Пейзажна алея

Один із найяскравіших алей Києва — Пейзажна алея, яка здатна здивувати кожного відвідувача своїм неординарним оформленням.
Володимирський пішохідний міст

Володимирський пішохідний міст

Одне з популярних місць, де відкривається чудовий краєвид на Київ — Володимирський пішохідний міст...
Парк Марії Заньковецької

Парк Марії Заньковецької

Парк Марії Заньковецької — невеличкий ботсад у центральній часині міста, що знаходиться неподалік від Національного палацу мистецтв «України».

Міста, які мають місця з категорії "Природа та парки" в регіоні

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.