Володимирська гірка

Володимирський узвіз 1, Київ, Київська область

Володимирська гірка — місце натхнення багатьох відомих письменників і поетів. Звідси відкривається дивовижний вид на Дніпро ті лівий берег столиці. Цей панорамний вид не залишає байдужим. Про нього згадує у романі «Біла гвардія» М. Булгаков, у своїй поезії О. Толстой, О. Блок, В. Маяковський.

Володимирська гірка

Фото з сайту falyosa.livejournal.com

Тривалий час гірка була практично лисою, без дерев. Проте у 1840 році її перетворили на парк, створили верхню та нижні тераси за проектом військового інженеру Лишевського. На честь Михайлівського Золотоверхого монастиря гірку назвали Михайлівською. Проте з 1853 року, з моменту відкриття пам’ятника Володимиру Великому, її перейменували на Володимирську. Нині це один із відомих парків Києва, що займає площу близько 10,6 га. Тут завжди затишно та гарно. Можна відпочити у альтанці чи пройтись стежками, що оплутують високі дерева. Це ідеальне місце для туристів, закоханих чи тих, хто хоче поглянути на дивовижну красу старовинного міста.

Порада:

Плануйте шлях до Володимирської гірки завчасно. Потрапити сюди можна трьома шляхами: піднятись на фунікулері, через скляний Пішохідний міст або зі сторони Українського будинку.

 

Володимирська гірка на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Київ

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз — одна із популярних вулиць Києва. Саме цією вулицею частенько прогулюються кияни.
Дендропарк «Олександрія»

Дендропарк «Олександрія»

Олександрійський парк було створено у 1793 р. Його названо на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького — Олександри.
Хрещатик

Хрещатик

Хрещатик — одна з головних вулиць Києва, на місці якої ще кілька сотень років тому знаходились густі ліси, а неподалік князь Володимир Великий хрестив свою родину.
Майдан Незалежності

Майдан Незалежності

Майдан Незалежності — головна площа Києва, його історичний центр, де відбувались найголовніші події української історії
Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр (Музей води) - один з найпопулярніших музеїв Києва. Музей є старовинною водонапірною баштою з ліфтом, яка опускає вас під землю...
Зелений лабіринт

Зелений лабіринт

Незвична арт-локація займає понад 1000 метрів квадратних та налічує 5650 кущів бирючини

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.