Київ

Старовинне місто із цікавою історією, столиця сучасної України та багатомільйонний мегаполіс — саме так характеризують Київ його гості та кияни. Це епіцентр розваг та відпочинку, що здатен задовольнити вимоги найвибагливіших людей.

Фото взято з сайту sashaeve.medium.com

Мальовничий Київ вражає своєю красою у будь-яку пору року. Його круті схили прикрашає чимало історичних пам’ятників архітектури: скульптура жінки Музею історії, надзвичайний комплекс Києво-Печерської Лаври, пам’ятник Володимиру Великому, пам’ятник засновникам міста та ін.

У Києві завжди є де погуляти. Для закоханих є чимало парків, затишних скверів, романтичних кафе. З Пішохідного мосту можна помилуватись красою сучасної столиці чи пройтись по алеї, засадженої квітучими сакурами у парку Кіото.

У місті є чимало музеїв та культурних центрів. Тут можна замовити екскурсію чи самостійно пройтись найбільш відомими туристичними маршрутами. Придбати традиційний чи незвичний сувенір на Андріївському узвозі, а у музеї воскових фігур поглянути на точні копії відомих історичних постатей.

Київ — місто можливостей. Тут можна відпочити душею, насолодитись гарними краєвидами або провести свій час активно та незабутньо. 

 

Київ на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз — одна із популярних вулиць Києва. Саме цією вулицею частенько прогулюються кияни.
Дендропарк «Олександрія»

Дендропарк «Олександрія»

Олександрійський парк було створено у 1793 р. Його названо на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького — Олександри.
Хрещатик

Хрещатик

Хрещатик — одна з головних вулиць Києва, на місці якої ще кілька сотень років тому знаходились густі ліси, а неподалік князь Володимир Великий хрестив свою родину.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.