Музей порцелянових фігур

Вознесенський узвіз, 28, Київ, Київська область
Неділя
10:00-19:00
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
10:00-19:00
Субота
10:00-19:00

Запрошуємо до Shvets Museum -- унікального музею порцелянових фігур, подібного до якого в Україні, а, мабуть, і в світі ще не було.

Музей порцелянових фігур

Його засновник Олександр Швець разом із дружиною Галиною протягом майже 30 років зібрали величезну колекцію унікальних порцелянових виробів, створених талановитими майстрами Німеччини, Іспанії, Франції, Італії, Данії, Японії, Китаю, Великобританії, України та багатьох інших країн.

У музеї можна побачити і унікальні старовинні японські вази, і самобутню українську порцеляну, і ніжні квіткові композиції, а також розкішні величезні багатосюжетні роботи популярної іспанської мануфактури Lladro, які входять до списку найбільших суцільних порцелянових робіт у світі. Тільки в Shvets Museum можна стати свідком унікального відкриття -- і почути справжній (!) голос порцеляни.

Створюючи цей музей, сім’я Швеців хотіла подарувати співвітчизникам можливість, не об'їжджаючи різні континенти, ознайомитись з рідкісними зразками дивовижного порцелянового мистецтва.

Музей порцелянових фігур на карті України

Інші місця з категорії "Музеї" в місті Київ

Популярні локації поблизу

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз — одна із популярних вулиць Києва. Саме цією вулицею частенько прогулюються кияни.
Дендропарк «Олександрія»

Дендропарк «Олександрія»

Олександрійський парк було створено у 1793 р. Його названо на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького — Олександри.
Хрещатик

Хрещатик

Хрещатик — одна з головних вулиць Києва, на місці якої ще кілька сотень років тому знаходились густі ліси, а неподалік князь Володимир Великий хрестив свою родину.
Майдан Незалежності

Майдан Незалежності

Майдан Незалежності — головна площа Києва, його історичний центр, де відбувались найголовніші події української історії
Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр (Музей води) - один з найпопулярніших музеїв Києва. Музей є старовинною водонапірною баштою з ліфтом, яка опускає вас під землю...
Зелений лабіринт

Зелений лабіринт

Незвична арт-локація займає понад 1000 метрів квадратних та налічує 5650 кущів бирючини

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.