херсонські гори, Херсон, Херсонська область

Херсонські гори (балки Байдиха) знаходяться поблизу Селища Станіслав, на березі Дніпро-Бузького лиману. Це унікальне природне місце, яке є незвичним для даної кліматичної зони. Серед степового краю розкинуті дивні гірські утворення, що вражають своєю красою, створеною руками природи. Херсонські гори — комплекс балок та пагорбів. Сюди приїжджають для усамітнення з природою, щоб відволіктись від бетонних конструкцій міст та просто відчути свободу та радість за красу української природи.

Херсонські_гори

Фото з сайту khers-on.com

На початку ХХІ ст. Херсонські гори стали складовою частиною ландшафтного парку «Станіславський». ЇХ площа охоплює близько 660 га. Вона пронизана впадинами та схилами, має величезний яр та безліч ущелин. З висоти Херсонських гір відкривається неймовірно гарний краєвид на Дніпровську затоку, на Чорноморський біосферний заповідник та берегову лінію Одещини.

Херсонські гори на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Херсон

Популярні локації поблизу

Музей природи ХОКМ

Музей природи ХОКМ

Бажаєте більше дізнатись про природу Херсонщини, відчути себе частинкою історії та учасником захоплюючої екскурсії у природний світ дивовижної України?

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.