Херсонський обласний краєзнавчий музей

вул. Соборна, 9, Херсон, Херсонська область

Завдяки приватній колекції громадського діяча В. Гошкевича почалась історія появи херсонського краєзнавчого музею. У 1890 р. колекція отримала назву «Археологічний музей при Херсонському статичному комітеті». Після тривалого часу, багаторазових об’єднань та роз’єднань споріднених музеїв, у 1963 р. був остаточно сформований Херсонський обласний краєзнавчий музей, площа якого складає 2400 кв. м.

Краєзнавчий_музей_Херсон

Фото з сайту svoboda-news.com

У музеї знаходиться дві основні експозиції, які постійно змінюють свої експонати та проводять регулярно виставки. Так у краєзнавчому музеї Херсону було зібрано понад 170 тис. експонатів, з яких лише 10 тис. представлені на огляд відвідувачам. Завдяки постійному оновленню виставок глядачі мають змогу дізнатись багато цікавого про воєнні роки, життя та побут людей, важливі події минулого.

Херсонський обласний краєзнавчий музей на карті України

Інші місця з категорії "Музеї" в місті Херсон

Популярні локації поблизу

Херсонський планетарій

Херсонський планетарій

Одна з унікальних будівель Херсону — Планетарій, яких більше немає на півдні України. З 1960 р. знаходиться він у будівлі колишньої Старо-Миколаївської синагоги.
Ботанічний сад

Ботанічний сад

Херсонський ботанічний сад був закладений у 1934 р. недалеко від сучасного центрального автовокзалу.
Парк мініатюр

Парк мініатюр

Гуляючи стежками ботанічного саду Аграрного університету в Херсоні, обов’язково зверніть увагу на місцевий парк мініатюр — «Херсон в мініатюрі».
Херсонський обласний художній музей ім. О. Шовкуненка

Херсонський обласний художній музей ім. О. Шовкуненка

Майже в самісінькому центрі Херсону знаходиться осередок культурного розвитку — Херсонський обласний художній музей ім. О. Шовкуненка.
Греко-Софійська церква

Греко-Софійська церква

Ще на гравюрах середніх віків зафіксовано появу дерев’яної церкви Святої Софії Премудрості на острові Хіос.
Будинок Гольденберга

Будинок Гольденберга

Важко не помітити на вулиці Комсомольській виразну архітектуру будинку під номером 21, так названого будинку Гольденберга.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.