Пам’ятник «Конячка»

вулиця Рейтарська 5, Київ, Київська область

Гуляючи центральними вулицями Києва, можна побачити чимало незвичних пам’ятників. Один з них – «Конячка», пам’ятник, який зображено у вигляді їжачка з радянського мультфільму «Їжачок в тумані», який, за рішенням кінокритиків різних країн, вважається одним з найкращих мультфільмів у світі. З’явився він на перехресті вулиць Рейтерської та Золотоворітської у 2009 р. Ініціаторами зведення стала організація «Київська ландшафтна ініціатива».  Автором ідеї -  К. Скретуцький. Створили дерев’яний пам’ятник – В. Колинько та Г. Куровський – відомі скульптори-різбляри, які протягом декількох останніх років перетворюють страшні пеньки від дерев у справжні витвори мистецтва.

Їжачок в тумані

Фігура їжака нагадує про епізод з мультфільму, де він побачив у небі хмару у вигляді коня. Звідси і назва «Конячка». Техніка виконання пам’ятника має свої особливості. Наприклад, колючки їжака зроблені із шурупів, які прикріплені до понівеченого дерев’яного стовбуру сосни за допомогою металевої сітки.

Пам’ятник «Конячка» на карті України

Інші місця з категорії "Архітектурні пам'ятки" в місті Київ

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз — одна із популярних вулиць Києва. Саме цією вулицею частенько прогулюються кияни.
Дендропарк «Олександрія»

Дендропарк «Олександрія»

Олександрійський парк було створено у 1793 р. Його названо на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького — Олександри.
Хрещатик

Хрещатик

Хрещатик — одна з головних вулиць Києва, на місці якої ще кілька сотень років тому знаходились густі ліси, а неподалік князь Володимир Великий хрестив свою родину.
Майдан Незалежності

Майдан Незалежності

Майдан Незалежності — головна площа Києва, його історичний центр, де відбувались найголовніші події української історії
Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр (Музей води) - один з найпопулярніших музеїв Києва. Музей є старовинною водонапірною баштою з ліфтом, яка опускає вас під землю...
Зелений лабіринт

Зелений лабіринт

Незвична арт-локація займає понад 1000 метрів квадратних та налічує 5650 кущів бирючини

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.