бульвар Шевченка, 155, Черкаси, Черкаська область

Дитячий парк Черкасодин з найменших парків міста, проте він по-своєму гарний та затишний. Тут облаштовані майданчики для активних ігор дітей, знаходяться чудернацькі композиції, виконані із дерева, каменю, прикрашені мозаїкою та розписами. Деякі з них уособлюють казкових героїв, персонажів з мультфільмів та міфічних створінь. Неможливо обійти увагою розкішні квіткові клумби, які постійно радують погляд різними барвами квіткових композицій.

Дитячий парк Черкаси

Фото з сайту chmr.gov.ua

На території Дитячого парку є як безкоштовні, так і платні розваги. Облаштовано невеличкий ботсад та відкритий літній театр для виступів. Потрапляючи сюди, складається враження, що опиняєшся в казковому світі, де ті як герої нової казки приймаєш участь у захоплюючих пригодах.

Дитячий парк на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Черкаси

Популярні локації поблизу

Черкаська дамба

Черкаська дамба

Черкаська дамба — одна з головних дорожніх артерій міста Черкас та найдовша дамба України. Щодня по ній проїжджає близько 13 тис. автівок.
Художній музей

Художній музей

Художній музей у Черкасах відкрили лише в 1991 р. Та за роки свого існування він став центром культурного життя черкащан...
Пам’ятник «Висока нота»

Пам’ятник «Висока нота»

Одна з цікавих скульптур, вартих уваги, знаходиться в Черкасах, проте не в сквері чи на площі, а на висоті 7 м.
Парк «Сосновий бір»

Парк «Сосновий бір»

Нічим непримітний парк «50-річчя Жовтня» за останні роки перетворився на гордість Черкас та отримав нову назву — «Сосновий бір».
Свято-Михайлівський кафедральний собор

Свято-Михайлівський кафедральний собор

На місці старовинного кладовища, де раніше були зведені дві церкви, з 2002 р. стоїть один з храмів Черкас — Свято-Михайлівський собор.
Пам’ятник водопровіднику дядя Вася

Пам’ятник водопровіднику дядя Вася

Прогулюючись Черкасами у пошуках Шуховської вежі, обов’язково зверніть на пам’ятник водопровіднику.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.