Хрещатик, 259, Черкаси, Черкаська область

Художній музей у Черкасах відкрили лише в 1991 р. Та за роки свого існування він став центром культурного життя черкащан, демонструючи відвідувачам найкращі роботи українських та закордонних митців. У художньому музеї зібрано близько 6000 експонатів, серед яких представлені роботи таких відомих художників як: Макара Мухи, Тамари Горрдовох, сестер Гуменюк. Представлені у музеї також гончарні роботи, зразки робіт форфорофаянсового мистецтва з різних куточків України та роботи майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

Художный музей Черкаси

Фото  з сайту  uk.wikipedia.org

Заслуговує на увагу колекція музею, де представлені роботи іконописців української та російської шкіл, народного іконопису, що не можуть не вразити якістю та унікальністю. Шанувальники «старого малярства» можуть побачити у музеї роботи майстрів італійської школи: Рогана Мартельяніса та Джузепе Дзаїса. Кожна робота — унікальний витвір мистецтва, які варто побачити особисто, щоб скласти враження про те, як розвивалась художня діяльність в Україні та наскільки вона унікальна та цінна.

У художньому музеї Черкас постійно проводять виставки та конференції, майстер-класи та воркшопи. Тому подорожуючи до Черкас, є велика можливість стати учасником одного з таких заходів.

Художній музей на карті України

Популярні локації поблизу

Черкаська дамба

Черкаська дамба

Черкаська дамба — одна з головних дорожніх артерій міста Черкас та найдовша дамба України. Щодня по ній проїжджає близько 13 тис. автівок.
Пам’ятник «Висока нота»

Пам’ятник «Висока нота»

Одна з цікавих скульптур, вартих уваги, знаходиться в Черкасах, проте не в сквері чи на площі, а на висоті 7 м.
Парк «Сосновий бір»

Парк «Сосновий бір»

Нічим непримітний парк «50-річчя Жовтня» за останні роки перетворився на гордість Черкас та отримав нову назву — «Сосновий бір».
Свято-Михайлівський кафедральний собор

Свято-Михайлівський кафедральний собор

На місці старовинного кладовища, де раніше були зведені дві церкви, з 2002 р. стоїть один з храмів Черкас — Свято-Михайлівський собор.
Дитячий парк

Дитячий парк

Дитячий парк Черкас — один з найменших парків міста, проте він по-своєму гарний та затишний. Тут облаштовані майданчики для активних ігор дітей....
Пам’ятник водопровіднику дядя Вася

Пам’ятник водопровіднику дядя Вася

Прогулюючись Черкасами у пошуках Шуховської вежі, обов’язково зверніть на пам’ятник водопровіднику.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.