Асканія-Нова, Черкаси, Черкаська область

В лютому 1921 р. був затверджений Директ про створення «Асканії-Нової», яка на той час належала Ф. Фальц-Фейнові. Нині це заповідна територія, де зберіглись квилові степи, живуть рідкісні види тварин та зберіглись зникаючі різновиди рослин, що занесені до Червоної книги. У біосферному заповіднику знаходиться дендропарк, який став надбанням України. Площа Асканії-Нової становить 33 тис. га. Тут знаходиться близько 1100 видів членистоногих, 7 видів земноводних, майже 300 видів птахів та 500 видів вищих рослин. 

Асканія-Нова

Фото з сайту blog.pokupon.ua

Асканія-Нова належить український Академії аграрних наук. Це унікальна територія, що немає аналогів у Європі. До того ж вона входить до «Семи чудес України» та варта уваги кожного туриста, який цінує незайману красу природи. В Асканії-Новій відвідувачам пропонують різноманітні екскурсійні маршрути: «Перлина степу», «В лісову казку», «Історичні місця зоопарку», «В світі тварин» та «Ретро-фотосафарі». Кожна з них допоможе більше дізнатись про унікальність тваринного світу, який міг би бути на території України, якби на ній було менше людей.

Асканія-Нова на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Черкаси

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.