Парк «Сосновий бір»

Черкаси, Черкаська область

Нічим непримітний парк «50-річчя Жовтня» за останні роки перетворився на гордість Черкас та отримав нову назву — «Сосновий бір». Нині парк являє собою охайну територію, де приємно прогулятись серед очищених від зелені ставків, поглянути на нові посаджені дерева, помилуватись доглянутими квітковими клумбами та просто перепочити на одній з лавок, милуючись красою скульптур.

Сосновий бір Черкаси

Фото з сайту foto-planeta.com

У парку «Сосновий бір» є незвична стіна — «фейсвол», своєрідний меморіал найбільш видатним жителям Черкас та Черкаської області. Є місток для закоханих та дерево кохання, на якому в знак вічної любові можна повісити символічний замок. Тут гарно не лише влітку, але й взимку, коли для жителів міста заливають ковзанку для зимових розваг.

Велика кількість посаджених сосен, густа зелень та величезна кількість скульптур — створюють враження, що опиняєшся в лісовій казці. Можливо, саме тому цей парк «Сосновий бір» потрапив до списку «Семи чудес Черкащини».

Парк «Сосновий бір» на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Черкаси

Популярні локації поблизу

Черкаська дамба

Черкаська дамба

Черкаська дамба — одна з головних дорожніх артерій міста Черкас та найдовша дамба України. Щодня по ній проїжджає близько 13 тис. автівок.
Художній музей

Художній музей

Художній музей у Черкасах відкрили лише в 1991 р. Та за роки свого існування він став центром культурного життя черкащан...
Пам’ятник «Висока нота»

Пам’ятник «Висока нота»

Одна з цікавих скульптур, вартих уваги, знаходиться в Черкасах, проте не в сквері чи на площі, а на висоті 7 м.
Свято-Михайлівський кафедральний собор

Свято-Михайлівський кафедральний собор

На місці старовинного кладовища, де раніше були зведені дві церкви, з 2002 р. стоїть один з храмів Черкас — Свято-Михайлівський собор.
Дитячий парк

Дитячий парк

Дитячий парк Черкас — один з найменших парків міста, проте він по-своєму гарний та затишний. Тут облаштовані майданчики для активних ігор дітей....
Пам’ятник водопровіднику дядя Вася

Пам’ятник водопровіднику дядя Вася

Прогулюючись Черкасами у пошуках Шуховської вежі, обов’язково зверніть на пам’ятник водопровіднику.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.