Погулянка, Львів, Львівська область

Цікаві легенди про віллу «Півонію» ходять містом Львів ще з початку ХІХ ст. Тоді з цією будівлею була пов’язана дивна історія. Нібито власниця вілли Сара змогла залишатись постійно молодою через контракт з дияволом. Чоловіки, що заховувались  у неї раптово помирали. Лише одному лікарю вдалось встояти перед чарами жінки та розкрити її таємницю. Через це власниця раптово померла. Так припинилась у місті череда чоловічих смертей. Проте у будинку ніхто так і не зміг стати щасливим. Згодом віллу було зруйнований, а на його місці, на Погулянці, якщо вірити чуткам, було побудовано церковницю.

Погулянка

Фото з сайту lviv.vgorode.ua

І хоча вілла відьми була зруйнована, проте навіть прогулянка парком «Погулянка» стане приємним проведенням часу. Цей природно-заповідний лісопарк «Погулянка» вже понад сотню років є улюбленим місцем відпочинку львів’ян.  

Вілла «Півонія» на карті України

Інші місця з категорії "Інше" в місті Львів

Популярні локації поблизу

Площа Ринок

Площа Ринок

Це не лише сама відома площа, яка розміщена в центральній частині міста, але й центр культурного дозвілля львів’ян
Італійський дворик

Італійський дворик

Гуляючи Львовом варто придивлятись не лише до будинків на вулицях, але й до їх двориків. Один із найвідоміших серед них – Італійський дворик.
Будинок вчених

Будинок вчених

Для жителів Львову ця будівля більше відома як Шляхетне казино, проте нині це Будинок вчених. Будівлю побудували у 1897-1898 роках за проектом віденських архітекторів...
Домініканський собор (костел св. Євхаристії)

Домініканський собор (костел св. Євхаристії)

Домініканський собор — велична споруда, яка зачаровує з першого погляду та викликає інтерес у перехожих. Монументальність собору, його могутні архітектурні об’єми...
Музей-аптека

Музей-аптека

Унікальний музей-аптека у Львові дозволить кожному зазирнути за завісу історії та дізнатись про те, як у давнину виглядала аптекарська справа...
Музей ідей у Львові

Музей ідей у Львові

У центральній частині старого міста, на території оборонного комплексу, в підвалах Бернадинського монастиря, засновано Музей ідей.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.