Будинок книги ім. Федорова

Федорова, 4, Львів, Львівська область

Тим, хто вірить у привидів та хоче зайвий раз впевнитись у їх існуванні, варто сходити до будинку книги ім. Федорова, що знаходиться у Львові. Відвідувачі стверджують, що в цій будівлі можна не лише придбати гарні та якісні україномовні книжки, але й стати свідком містичного явища. У бібліотечному книгосховищі без будь-якої причини постійно падають на підлогу книжки. І, кажуть, що серед впавшої літератури, обов’язково знаходяться книжки, які пов’язанні з похоронними службами. Бібліотекарі стверджують, що саме таким чином неупокоєнний дух першодрукаря Івана Феждорова намагається передати сучасникам своє прохання — поховати його тіло.

Будинок книги Федорова

Фото з сайту lia.lvivcenter.org

Подібне явище триває близько 20 років, проте офіційно відомо, що залишки тіла Ф. Федорова були поховані на Онуфринському кладовищі, хоча надтрунова плита була використана для вимощення храму.

Будинок книги ім. Федорова на карті України

Інші місця з категорії "Інше" в місті Львів

Популярні локації поблизу

Площа Ринок

Площа Ринок

Це не лише сама відома площа, яка розміщена в центральній частині міста, але й центр культурного дозвілля львів’ян
Італійський дворик

Італійський дворик

Гуляючи Львовом варто придивлятись не лише до будинків на вулицях, але й до їх двориків. Один із найвідоміших серед них – Італійський дворик.
Будинок вчених

Будинок вчених

Для жителів Львову ця будівля більше відома як Шляхетне казино, проте нині це Будинок вчених. Будівлю побудували у 1897-1898 роках за проектом віденських архітекторів...
Домініканський собор (костел св. Євхаристії)

Домініканський собор (костел св. Євхаристії)

Домініканський собор — велична споруда, яка зачаровує з першого погляду та викликає інтерес у перехожих. Монументальність собору, його могутні архітектурні об’єми...
Музей-аптека

Музей-аптека

Унікальний музей-аптека у Львові дозволить кожному зазирнути за завісу історії та дізнатись про те, як у давнину виглядала аптекарська справа...
Музей ідей у Львові

Музей ідей у Львові

У центральній частині старого міста, на території оборонного комплексу, в підвалах Бернадинського монастиря, засновано Музей ідей.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.