вулиця Ставропігійська, Львів, Львівська область

Унікальний музей-аптека у Львові дозволить кожному зазирнути за завісу історії та дізнатись про те, як у давнину виглядала аптекарська справа, що використовували аптекарі для приготування ліків. Сама аптека була відкрита військовим аптекарем Наторпом ще у 1735 році, проте і нині вона є діючим закладом, де продаються ліки та проводяться цікаві екскурсії.


Фото з сайту uk.wikipedia.org
У музеї-аптеці представлені різноманітні експонати, які використовувались раніше у фармації:

  • різноманітні ємкості;
  • рідкісні засоби лікування;
  • аптечний посуд;
  • флакони з ліками;
  • старовинні рецепти та ін.

Завдяки старанням власників вдалось майже в незміненому вигляді зберегти розкішні інтер’єри приміщень. Кожна зала — можливість з іншого боку поглянути на аптекарську справу.
Цікаві факти:

  • У першому виставковому залі, у шафах, представлені різнокольорові пляшки для ліків. Вони вироблені з «рубінового скла», матеріалу, у який додається золото. Така ємкість дозволяла тривалий час зберігати ліки в придатному для вживання стані.
  • В аптеці продається унікальне «залізне» вино, яке має цілющі властивості. Воно дозволяє успішно подолати проблеми із дефіцитом заліза, лікувати анемію та підтримувати необхідний рівень заліза в організмі.
  • В до середини ХХ століття у музеї продавали вино, яке дозволяло вилікувати деякі види хвороб шлунку та зменшити дефіцит заліза. Тому одне з приміщень музею – справжній погреб, де зберігалися бочки з вином.

Режим роботи: щодня з 10:00 до 18:00

Музей-аптека на карті України

Інші місця з категорії "Музеї" в місті Львів

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Площа Ринок

Площа Ринок

Це не лише сама відома площа, яка розміщена в центральній частині міста, але й центр культурного дозвілля львів’ян
Італійський дворик

Італійський дворик

Гуляючи Львовом варто придивлятись не лише до будинків на вулицях, але й до їх двориків. Один із найвідоміших серед них – Італійський дворик.
Будинок вчених

Будинок вчених

Для жителів Львову ця будівля більше відома як Шляхетне казино, проте нині це Будинок вчених. Будівлю побудували у 1897-1898 роках за проектом віденських архітекторів...
Домініканський собор (костел св. Євхаристії)

Домініканський собор (костел св. Євхаристії)

Домініканський собор — велична споруда, яка зачаровує з першого погляду та викликає інтерес у перехожих. Монументальність собору, його могутні архітектурні об’єми...
Музей ідей у Львові

Музей ідей у Львові

У центральній частині старого міста, на території оборонного комплексу, в підвалах Бернадинського монастиря, засновано Музей ідей.
Музей сакральної барокової скульптури Йогана Георга Пінзеля

Музей сакральної барокової скульптури Йогана Георга Пінзеля

Колишній костьол Кларисок з 1996 року перетворився на музей сакральної барокової скульптури. Тут знаходиться одна...

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.