Кам’янське

Кам’янське — місто, що викликає двояке враження. Хтось його сприймає як промислового гіганта, місто-завод, що вражає своєю промисловою потужністю. Проте з боку туризму це не лише перспективний напрям для досліджень, алей можливість відкрити для себе місто з іншої сторони.

Кам

Фото з сайту uk.wikipedia.org

Кам’янське було засноване у 1750 р. З 1956 по 2016 рр. воно носило назву Дніпродзержинськ на честь радянського державно-партійного діяча Ф. Дзержинського, який, до речі, жодного разу не бував у місті. У правій частині міста зосереджені найбільші промислові об’єкти, тому тут проживає лише 1/3 населення міста.

З історією Кам’янська пов’язано багато відомих діячів: колишній президент РСРС Л. Брежнєв, президент Республіки Казахстан Н. Назарбаєв, віце-прем’єр-міністр О. Дубина, Г. Боголюбов —мільйонер, що входить до 5-ки найбагатших людей України згідно з рейтингом Forbes. Проте місто відоме не лише своїми вихідцями та потужним промисловим потенціалом, але й місцями, що варті уваги туристів. Тунель кохання, утворений неподалік від переїзду «Дніпробуда» вражає красою та створює незабутні романтичні враження. Блакитне озеро — головне місце відпочинку у спекотні дні. Костел святого Миколая — одна з унікальних прикрас Кам’янська.

Кам’янське на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Костел святого Миколая

Костел святого Миколая

У старовинній частині Кам’янскького знаходиться одна з відомих його пам’яток — римо-католицький костел святого Миколая, виконаний у неготичному стилі.
Блакитні озера

Блакитні озера

Одне з найкращих місць для відпочинку в Дніпровській області – Блакитні озера біля Кам’янського.
Музей історії м. Кам’янського

Музей історії м. Кам’янського

Прагнете дізнатись про найцікавіші події міста Кам’янське, тоді варто в музей історії м. Кам’янского було засновано в 1931 р.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.