Запоріжжя

Запоріжжя — гарне історичне місто, яке вражає свою красою. Його візитівкою є один з найбільших островів на р. Дніпро — о. Хортиця. Як кажуть місцеві жителі: «Хто не був на Хортиці, той не був у Запоріжжі». Тому після прогулянок містом варто окремо виділити час на ознайомлення з Хортицею та її історичними комплексами.

Фото з сайту fizo.in.ua

Не менш цікавими будуть прогулянки по вулицям Запоріжжя. Оновлений проспект Маяковського приведе до каскаду фонтанів «Райдуга» та популярного у місті Вознесенського парку. Ознайомитись з красою навколишньої природи, незвично провести час дозволить прогулянка на річковому трамваї.

Для багатьох мандрівників Запоріжжя — місто гарних фотосесій. Тут є безліч місць, де можна зробити незабутні фото  як для весільного фотоальбому, так і соцмереж: на фоні захисних башт «Запорізької Січі», з «Ластівкового гнізда», з платини ДніпроГЕС, в оранжереї ботанічного саду чи біля ретроавто музею «Фаетон». Кожне місце по своєму унікальне, що зробить ваш візит до міста дійсно незабутнім.

Запоріжжя на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад»

Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад»

Одне з найкращих місць для прогулянок з дітьми у Запоріжжі — міський ботанічний дитячий ботсад.
Національний заповідник «Хортиця»

Національний заповідник «Хортиця»

«Хортиця» — одне з найпопулярніших і відомих місць України. Це найбільший острів на Дніпрі, площа якого сягає 23,5 кв. км.
Музей науки у Фліка

Музей науки у Фліка

Музей науки у Фліка - місце, де здійснюються дитячі мрії та швидко і з користю минає час дітлахів.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.