Запоріжжя

Запоріжжя — гарне історичне місто, яке вражає свою красою. Його візитівкою є один з найбільших островів на р. Дніпро — о. Хортиця. Як кажуть місцеві жителі: «Хто не був на Хортиці, той не був у Запоріжжі». Тому після прогулянок містом варто окремо виділити час на ознайомлення з Хортицею та її історичними комплексами.

Фото з сайту fizo.in.ua

Не менш цікавими будуть прогулянки по вулицям Запоріжжя. Оновлений проспект Маяковського приведе до каскаду фонтанів «Райдуга» та популярного у місті Вознесенського парку. Ознайомитись з красою навколишньої природи, незвично провести час дозволить прогулянка на річковому трамваї.

Для багатьох мандрівників Запоріжжя — місто гарних фотосесій. Тут є безліч місць, де можна зробити незабутні фото  як для весільного фотоальбому, так і соцмереж: на фоні захисних башт «Запорізької Січі», з «Ластівкового гнізда», з платини ДніпроГЕС, в оранжереї ботанічного саду чи біля ретроавто музею «Фаетон». Кожне місце по своєму унікальне, що зробить ваш візит до міста дійсно незабутнім.

Туристична карта цікавих місць в місті Запоріжжя

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад»

Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад»

Одне з найкращих місць для прогулянок з дітьми у Запоріжжі — міський ботанічний дитячий ботсад.
Національний заповідник «Хортиця»

Національний заповідник «Хортиця»

«Хортиця» — одне з найпопулярніших і відомих місць України. Це найбільший острів на Дніпрі, площа якого сягає 23,5 кв. км.
Музей науки у Фліка

Музей науки у Фліка

Музей науки у Фліка - місце, де здійснюються дитячі мрії та швидко і з користю минає час дітлахів.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.