Музей науки у Фліка

вулиця Яценка 10А, Запоріжжя, Запорізька область

Музей науки у Фліка — місце, де здійснюються дитячі мрії та швидко і з користю минає час дітлахів. Це освітній майданчик, де дорослі та діти мають змогу відвідати тематичні виставки, наукові шоу, що дозволять більше дізнатись про науку, хімічні та фізичні процеси.

Фото з сайту topgid.net

У музеї діє дві виставки, кожна з яких порушує актуальні сучасні проблеми школярів: «Пам'ять» та «Зір». Наявність у виставкових залах інтерактивних експонатів дозволяє гостям музею у цікавій формі отримати нові знання. У камері обскура розкажуть і покажуть, як бачать люди із поганим зором. Завдяки навчальним мультфільмам від Фліка дізнатись про те, як бачать світ тварини, що таке сітківка ока та про її роль. Корисна екскурсія у залі «Пам'ять» дозволить більше дізнатись про роботу людського мозку, проблеми із пам’яттю та навчить її покращувати завдяки простим та доступним кожному тренуванням.

Крім того, у музеї науки постійно проводяться майстер-класи та проводяться неймовірні наукові шоу. Завдяки різноманітним програмам діти дізнаються більше про світ, його середовище, мають змогу відчути себе науковцями та винахідниками.  Кожна навчальна програма спрямована на вміння працювати у команді, створенні інтересу до наук та явищ у природі.

Музей науки у Фліка на карті України

Інші місця з категорії "Музеї" в місті Запоріжжя

Популярні локації поблизу

Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад»

Дитячий парк «Запорізький міський ботанічний сад»

Одне з найкращих місць для прогулянок з дітьми у Запоріжжі — міський ботанічний дитячий ботсад.
Національний заповідник «Хортиця»

Національний заповідник «Хортиця»

«Хортиця» — одне з найпопулярніших і відомих місць України. Це найбільший острів на Дніпрі, площа якого сягає 23,5 кв. км.
Музей техніки «Фаетон»

Музей техніки «Фаетон»

Заснований лише у 2001 р. музей техніки «Фаетон» заслужено називається одним з найцікавіших не лише у Запоріжжі, але й в Україні.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.