Бердянськ

Бердянськ — чудове місто на березі Азовського моря, куди щорічно приїжджає тисячі людей, щоб гарно відпочити та оздоровитись. Саме тут, на півдні Запорізької області є чимало оздоровчих закладів, відомих ефективними лікувальними грязями та гарною сучасною лакувальною базою. Сюди приїжджають лікуватись та оздоровлюватись як дорослі, так і діти.

Фото з сайту life.pravda.com.ua

 Бердянськ також відомий своїми заповідними землями. Його рослинний та тваринний світ вражає різноманіттям. Тому до Приазовського національного парку приїжджають усі бажаючі, хто хоче на власні очі побачити рідкісних птахів чи тварин. Для любителів активного відпочинку у місті діє багато видів атракціонів, є луна-парк, зоопарк «Сафарі» та аквапарк. Для дітей облаштовані дитячі майданчики, а для романтиків знайдеться безліч цікавих місць для незабутніх прогулянок та фотосесій.

Місто Бердянськ — це не лише синонім сонячного та позитивного настрою, це місце, де відпочинок стане джерелом бадьорості, енергії та приємних спогадів.

 

 

Бердянськ на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Азовський проспект

Азовський проспект

Азовський проспект — немов артерія міста, яка сполучає його центральну частину із набережною, що веде до моря.
Зоопарк «Сафарі»

Зоопарк «Сафарі»

У Бердянську є багато місць для відпочинку, проте одне з обов’язкових, яке буде цікавим як дітям, так і дорослим — затишний зоопарк «Сафарі».
Караїмська кенаса

Караїмська кенаса

Одна з найнеординарніших та найгарніших будівель Бердянську — караїмська кенаса — молитовний будинок.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.