Приморськ

На південному сході Запорізької області знаходиться один з найпривітніших та курортних міст відпочинку — Приморськ. Якщо ви полюбляєте гарні краєвиди, ще не бачили справжню красу річки, тоді завітайте до Приморську. Тут простягається річка Обіточна, а через 2 км — Азовське море.

Датою заснування Приморську вважається 1770 р, коли на річці Обіточній з’явились перші поселення ногайців. Завдяки своєму географічному положенню, наявності цілющих мінеральних джерел, місто нині вважається ідеальним як для відпочинку, так і оздоровлення.

У Приморську можна провести незабутній літній відпочинок на одній з туристичних баз, у санаторії чи пансіонаті. Проте не менш цікавим буде місто в інші пори року, коли можна просто прогулятись вулицями, забудованими спорудами ХІХ ст., чи відвідати головні місцеві пам’ятки.

Приморськ

Фото з сайту primorsk.ua

Для тих, хто віддає перевагу цікавим та активним прогулянкам, слід виїхати на екскурсію до Бірючого острова чи в «Асканію Нова», де проживають рідкісні види птахів та тварин. Візит до аквапарку Бердянську, сафарі парку чи дельфінарію — ідеальні варіанти відпочинку для активних та сімей з дітьми.

Приморськ на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Свято-Троїцька церква

Свято-Троїцька церква

Будівництво однієї з головних пам’яток Приморську розпочалось у 1814 р., коли за наказом графа В. Орлова-Денисова було закладено перший камінь Свято-Троїцької церкви.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.