Парк Марії Заньковецької

Предславинская улица, Київ, Київська область

Парк Марії Заньковецької — невеличкий ботсад у центральній часині міста, що знаходиться неподалік від Національного палацу мистецтв «України». Зелений куточок площею 2 га містить близько 600 видів рослин, більша частина з яких була посаджена жителями будинків мікрорайону.

Парк Марії Заньковецької

Парк заснували на честь 20-річчя Чорнобильської трагедії. Проте єдиний пам’ятник, що нині знаходиться на його території – пам’ятник Георгію Гонгадзе та журналістам, що померли за свободу слова. Сама ж назва парку не випадкова. В його центральній частині, серед дерев знаходиться невеликий будинок-музей ХІХ ст., відкритий на честь відомої української акторки Марії Заньковецької. Раніше в ньому проживала сама Заньковецька, згодом – її сестра.

У теплий час року парк перетворюється на справжній зелений куточок, де із задоволенням проводять час жителі міста. Тут є чимало лавок для відпочинку, затінених деревами, звідки можна помилуватись фонтанним комплексом із водоспадами та гейзерами. Неподалік знаходиться облаштований дитячий майданчик, а для молоді облаштовані доріжки, де навчаються їздити на роликах чи скейтах.

Парк Марії Заньковецької на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Київ

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз — одна із популярних вулиць Києва. Саме цією вулицею частенько прогулюються кияни.
Дендропарк «Олександрія»

Дендропарк «Олександрія»

Олександрійський парк було створено у 1793 р. Його названо на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького — Олександри.
Хрещатик

Хрещатик

Хрещатик — одна з головних вулиць Києва, на місці якої ще кілька сотень років тому знаходились густі ліси, а неподалік князь Володимир Великий хрестив свою родину.
Майдан Незалежності

Майдан Незалежності

Майдан Незалежності — головна площа Києва, його історичний центр, де відбувались найголовніші події української історії
Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр (Музей води) - один з найпопулярніших музеїв Києва. Музей є старовинною водонапірною баштою з ліфтом, яка опускає вас під землю...
Зелений лабіринт

Зелений лабіринт

Незвична арт-локація займає понад 1000 метрів квадратних та налічує 5650 кущів бирючини

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.