вулиця Генерала Родимцева, 6а, 02000 Київ, Київська область

У Голосіївському парку в Києві є справжнісінький зелений лабіринт. Незвична арт-локація займає понад 1000 метрів квадратних та налічує 5650 кущів бирючини.

Зелений лабіринт

Вона має назву “Шлях до безпеки” та була створена до Всесвітнього дня біженців у 2022-му році за ініціативи БФ “Право на захист” та підтримки УВКБ ООН, які опікуються проблемами біженців та шукачів захисту в Україні. Арт-локація символізує той складний шлях, який проходять біженці та шукачі захисту в пошуках безпечного місця.

Озелененням займались майстри та дизайнери Голосіївського парку імені Максима Рильського та КО «Київзеленбуд». А нове життя в локацію вдихнув майстер з топіару Олександр Мальцев з Донеччини, який двічі був змушений покидати дім через війну та добре знає всі труднощі цього шляху до безпеки.

Як дістатися до зеленого лабіринту: заїзд/ захід з Голосіївського проспекту. Громадським транспортом - зупинка “Голосіївський парк”.

Зелений лабіринт на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Київ

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз — одна із популярних вулиць Києва. Саме цією вулицею частенько прогулюються кияни.
Дендропарк «Олександрія»

Дендропарк «Олександрія»

Олександрійський парк було створено у 1793 р. Його названо на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького — Олександри.
Хрещатик

Хрещатик

Хрещатик — одна з головних вулиць Києва, на місці якої ще кілька сотень років тому знаходились густі ліси, а неподалік князь Володимир Великий хрестив свою родину.
Майдан Незалежності

Майдан Незалежності

Майдан Незалежності — головна площа Києва, його історичний центр, де відбувались найголовніші події української історії
Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр (Музей води) - один з найпопулярніших музеїв Києва. Музей є старовинною водонапірною баштою з ліфтом, яка опускає вас під землю...
Музей порцелянових фігур

Музей порцелянових фігур

Запрошуємо до Shvets Museum -- унікального музею порцелянових фігур, подібного до якого в Україні, а, мабуть, і в світі ще не було.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.