Пам’ятник водопровіднику дядя Вася

Сагайдачного, 12, Черкаси, Черкаська область

Прогулюючись Черкасами у пошуках Шуховської вежі, обов’язково зверніть на пам’ятник водопровіднику. Його відкрили в 2004 р. на вул. Гетьмана Сагайдачного, перед будівлею адміністрації. Цей неординарний пам’ятник на честь 90-річчя «Черкасводоканалу» — пам’ятник водопровіднику дяді Васі. Чавунний скульптура виконана у вигляді чоловіка-водопровідника в кепці, що визирає з каналізаційного колодязя. Поруч із ним знаходиться чавунний гідрант та табличка з написом на російській мові: «Воду я вам подал». Ім’я пам’ятнику вигадали місцеві жителі.

Памятник_водопроводчику_дяде_Васе

Фото з сайту cherkassy.glo.ua

Автор монументу — скульптор В. Дімйон. Унікальність монументу в тому, що це єдиний в області пам’ятник, присвячений якійсь певній професії.

Пам’ятник водопровіднику дядя Вася на карті України

Інші місця з категорії "Архітектурні пам'ятки" в місті Черкаси

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Черкаська дамба

Черкаська дамба

Черкаська дамба — одна з головних дорожніх артерій міста Черкас та найдовша дамба України. Щодня по ній проїжджає близько 13 тис. автівок.
Художній музей

Художній музей

Художній музей у Черкасах відкрили лише в 1991 р. Та за роки свого існування він став центром культурного життя черкащан...
Пам’ятник «Висока нота»

Пам’ятник «Висока нота»

Одна з цікавих скульптур, вартих уваги, знаходиться в Черкасах, проте не в сквері чи на площі, а на висоті 7 м.
Парк «Сосновий бір»

Парк «Сосновий бір»

Нічим непримітний парк «50-річчя Жовтня» за останні роки перетворився на гордість Черкас та отримав нову назву — «Сосновий бір».
Свято-Михайлівський кафедральний собор

Свято-Михайлівський кафедральний собор

На місці старовинного кладовища, де раніше були зведені дві церкви, з 2002 р. стоїть один з храмів Черкас — Свято-Михайлівський собор.
Дитячий парк

Дитячий парк

Дитячий парк Черкас — один з найменших парків міста, проте він по-своєму гарний та затишний. Тут облаштовані майданчики для активних ігор дітей....

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.