Китаївська, 32, Київ, Київська область

Китаїв — частинка незайманої природи в Києві, що має неймовірну енергетику та гарні місця для відпочинку. Територія знаходиться у східній частині Голосіївського лісу, в стороні від жвавих доріг Києва. За однією з версій, тут у ХІІ ст. знаходилась фортеця Андрія Боголюбського, тому місцевість названа на честь міцної китайської стіни та походить від назви «Китай». Територія відома не лише гарними краєвидами, але й цікавою історією, пов’язаною з заселенням пагорбів монахами. За часи їх перебування тут буди побудовані підземні ходи, частина яких згодом були руйновані під час війни. Зберіглись до наших днів китаївські печери та діюча печерна церква ХІХ ст.

Китаїв

Фото з сайту fotoua.pp.ua

Про духовність Китаїво нагадують три церкви та Свято-Троїцький Китаївський монастир. Тут знаходяться чудодійні ікони, мощі святих та могили захороненнях монахів, які усамітнювались в печерах заради посту та молитов. Можливо, саме їх молитви вплинули на енергетику місця, яка навіює спокій та дозволяє відволіктись від турбот.
Відвідувачі Китаїво приходять сюди не лише за пошуком зцілення та усамітнення, але й для відпочинку. Тут можна гарно провести час біля будь-якого з трьох ставків чи прогулятись лісом.

Китаїв на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Київ

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз — одна із популярних вулиць Києва. Саме цією вулицею частенько прогулюються кияни.
Дендропарк «Олександрія»

Дендропарк «Олександрія»

Олександрійський парк було створено у 1793 р. Його названо на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького — Олександри.
Хрещатик

Хрещатик

Хрещатик — одна з головних вулиць Києва, на місці якої ще кілька сотень років тому знаходились густі ліси, а неподалік князь Володимир Великий хрестив свою родину.
Майдан Незалежності

Майдан Незалежності

Майдан Незалежності — головна площа Києва, його історичний центр, де відбувались найголовніші події української історії
Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр(Музей води)

Водно-інформаційний центр (Музей води) - один з найпопулярніших музеїв Києва. Музей є старовинною водонапірною баштою з ліфтом, яка опускає вас під землю...
Зелений лабіринт

Зелений лабіринт

Незвична арт-локація займає понад 1000 метрів квадратних та налічує 5650 кущів бирючини

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.