Китаївська, 32, Київ, Київська область

Китаїв — частинка незайманої природи в Києві, що має неймовірну енергетику та гарні місця для відпочинку. Територія знаходиться у східній частині Голосіївського лісу, в стороні від жвавих доріг Києва. За однією з версій, тут у ХІІ ст. знаходилась фортеця Андрія Боголюбського, тому місцевість названа на честь міцної китайської стіни та походить від назви «Китай». Територія відома не лише гарними краєвидами, але й цікавою історією, пов’язаною з заселенням пагорбів монахами. За часи їх перебування тут буди побудовані підземні ходи, частина яких згодом були руйновані під час війни. Зберіглись до наших днів китаївські печери та діюча печерна церква ХІХ ст.

Китаїв

Фото з сайту fotoua.pp.ua

Про духовність Китаїво нагадують три церкви та Свято-Троїцький Китаївський монастир. Тут знаходяться чудодійні ікони, мощі святих та могили захороненнях монахів, які усамітнювались в печерах заради посту та молитов. Можливо, саме їх молитви вплинули на енергетику місця, яка навіює спокій та дозволяє відволіктись від турбот.
Відвідувачі Китаїво приходять сюди не лише за пошуком зцілення та усамітнення, але й для відпочинку. Тут можна гарно провести час біля будь-якого з трьох ставків чи прогулятись лісом.

Китаїв на карті

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Київ

Популярні локації поблизу

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз

Андріївський узвіз — одна із популярних вулиць Києва. Саме цією вулицею частенько прогулюються кияни.
Дендропарк «Олександрія»

Дендропарк «Олександрія»

Олександрійський парк було створено у 1793 р. Його названо на честь дружини гетьмана Франциска-Ксаверія Браницького — Олександри.
Пейзажна алея

Пейзажна алея

Один із найяскравіших алей Києва — Пейзажна алея, яка здатна здивувати кожного відвідувача своїм неординарним оформленням.
Володимирський пішохідний міст

Володимирський пішохідний міст

Одне з популярних місць, де відкривається чудовий краєвид на Київ — Володимирський пішохідний міст...
Володимирська гірка

Володимирська гірка

Володимирська гірка — місце натхнення багатьох відомих письменників і поетів.
Парк Марії Заньковецької

Парк Марії Заньковецької

Парк Марії Заньковецької — невеличкий ботсад у центральній часині міста, що знаходиться неподалік від Національного палацу мистецтв «України».

Міста, які мають місця з категорії "Природа та парки" в регіоні

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.