проспект Днiпровський, Нова Каховка, Херсонська область

Літній театр — епіцентр культурних заходів, святкувань та проведення урочистостей Нової Каховки. Будівля театру була спроектована та передбачена генеральним планом, який створили ще в 1951 р. За проектом стіни зводились з жовтого черепашнику, а фронтонну групу, неф – облицювали різнокольоровою скляною мозаїкою. Будівництво літнього театру в неокласичному стилі завершили в 1952 р. Навколо театру облаштували затишний сквер, прикрашений клумбами квітів З тих пір він став невід’ємною частиною, місцем, де проводились різноманітні багатолюдні заходи.

Літній кінотеатр

Фото з сайту khersonline.net

На сцені літнього театру виступало багато відомих культурних діячів та музичних колективів. Серед них: «Піснярі», ансамбль «Червона рута», «Добрі молодці» та співачка Софія Ротару. Щороку тут по п’ятницям проходять безкоштовні кіносеанси з трансляцією українських фільмів.

Літній театр на карті України

Популярні локації поблизу

Святовведенська церква

Святовведенська церква

Один з небагатьох храмів середньонаддніпрянської школи, що зберіглась до наших днів — Святовведенська церква. Крім того, це єдина дерев’яна церква, що є в Херсонській області.
Легендарна тачанка

Легендарна тачанка

Пам’ятник Тачанка — справжній приклад скульптурної майстерності та символ не лише міста Каховка, а й самої Херсонщини.
Бериславський районний історичний музей

Бериславський районний історичний музей

У 1958 р. було відкрито бериславський районний історичний музей, де знаходиться 9000 експонатів, що розкажуть про найцікавіші історичні моменти міста та України.
Старе кладовище

Старе кладовище

Старий цвинтар у Бериславі — місце сумних спогадів про людей, які не лише були частиною історії, але й стали її справжніми творцями.
Завод коньяку «Таврія»

Завод коньяку «Таврія»

Найбільший завод по виготовленню коньяку знаходиться в Новій Каховці — завод «Таврія».
Історичний музей

Історичний музей

Історичний музей Нової Каховки відрили лише у 1990 р. За ці роки він зміг зібрати понад 4000 експонатів, присвячених історичним подіям останніх п’яти епох.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.