проспект Днiпровський, Нова Каховка, Херсонська область

Літній театр — епіцентр культурних заходів, святкувань та проведення урочистостей Нової Каховки. Будівля театру була спроектована та передбачена генеральним планом, який створили ще в 1951 р. За проектом стіни зводились з жовтого черепашнику, а фронтонну групу, неф – облицювали різнокольоровою скляною мозаїкою. Будівництво літнього театру в неокласичному стилі завершили в 1952 р. Навколо театру облаштували затишний сквер, прикрашений клумбами квітів З тих пір він став невід’ємною частиною, місцем, де проводились різноманітні багатолюдні заходи.

Літній кінотеатр

Фото з сайту khersonline.net

На сцені літнього театру виступало багато відомих культурних діячів та музичних колективів. Серед них: «Піснярі», ансамбль «Червона рута», «Добрі молодці» та співачка Софія Ротару. Щороку тут по п’ятницям проходять безкоштовні кіносеанси з трансляцією українських фільмів.

Літній театр на карті України

Популярні локації поблизу

Святовведенська церква

Святовведенська церква

Один з небагатьох храмів середньонаддніпрянської школи, що зберіглась до наших днів — Святовведенська церква. Крім того, це єдина дерев’яна церква, що є в Херсонській області.
Легендарна тачанка

Легендарна тачанка

Пам’ятник Тачанка — справжній приклад скульптурної майстерності та символ не лише міста Каховка, а й самої Херсонщини.
Бериславський районний історичний музей

Бериславський районний історичний музей

У 1958 р. було відкрито бериславський районний історичний музей, де знаходиться 9000 експонатів, що розкажуть про найцікавіші історичні моменти міста та України.
Старе кладовище

Старе кладовище

Старий цвинтар у Бериславі — місце сумних спогадів про людей, які не лише були частиною історії, але й стали її справжніми творцями.
Завод коньяку «Таврія»

Завод коньяку «Таврія»

Найбільший завод по виготовленню коньяку знаходиться в Новій Каховці — завод «Таврія».
Історичний музей

Історичний музей

Історичний музей Нової Каховки відрили лише у 1990 р. За ці роки він зміг зібрати понад 4000 експонатів, присвячених історичним подіям останніх п’яти епох.

Міста, які мають місця з категорії "Архітектурні пам'ятки" в регіоні

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.