«Львіварня» (Музейно-культурний комплекс пивної історії)

вулиця Клепарівська 18, Львів, Львівська область

«Львіварня» — це сучасний музей та культурний комплекс, який з 2005 р. став відомим арт-центром, де постійно проводяться концерти, виставки, конференції та різноманітні культурні події. Тут кожен зможе поринути в неймовірну атмосферу пивоварної справи, відчути себе її частиною та зрозуміти всі тонкощі цього виду діяльності. Тут розглядається як історія пивоваріння. Так і сам процес виробництва пива. Всі бажаючі можуть ознайомитись з інтерактивними експонатами музею та прийняти участь у самому процесі пивоваріння.  Також музей пропонує протестувати 12 різновидів пива.


Фото з сайту svit4u.at.ua

З експозицією музею можна ознайомитись самостійно чи замовити попередньо екскурсію. Тут є сувенірна крамничка та бар з різноманітними крекерами.

«Львіварня» (Музейно-культурний комплекс пивної історії) на карті України

Інші місця з категорії "Музеї" в місті Львів

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Площа Ринок

Площа Ринок

Це не лише сама відома площа, яка розміщена в центральній частині міста, але й центр культурного дозвілля львів’ян
Італійський дворик

Італійський дворик

Гуляючи Львовом варто придивлятись не лише до будинків на вулицях, але й до їх двориків. Один із найвідоміших серед них – Італійський дворик.
Будинок вчених

Будинок вчених

Для жителів Львову ця будівля більше відома як Шляхетне казино, проте нині це Будинок вчених. Будівлю побудували у 1897-1898 роках за проектом віденських архітекторів...
Домініканський собор (костел св. Євхаристії)

Домініканський собор (костел св. Євхаристії)

Домініканський собор — велична споруда, яка зачаровує з першого погляду та викликає інтерес у перехожих. Монументальність собору, його могутні архітектурні об’єми...
Музей-аптека

Музей-аптека

Унікальний музей-аптека у Львові дозволить кожному зазирнути за завісу історії та дізнатись про те, як у давнину виглядала аптекарська справа...
Музей ідей у Львові

Музей ідей у Львові

У центральній частині старого міста, на території оборонного комплексу, в підвалах Бернадинського монастиря, засновано Музей ідей.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.