Музей сакральної барокової скульптури Йогана Георга Пінзеля

Митна площа 2, Львів, Львівська область

Колишній костьол Кларисок з 1996 року перетворився на музей сакральної барокової скульптури. Тут знаходиться одна з експозицій робіт Іоан Георга Пінзеля та його учнів. Переважно це вироби із дерева, які являють собою справжні витвори мистецтва. В музеї знаходиться близько 30 скульптур, проте це не всі вироби майстра. Частина експозиції знаходиться на реставрації, а деякі експонати перебувають на виставках.

Фото з сайту galinfo.com.ua

Для багатьох знавців скульптури із ім’ям Пінзеля також пов’язані скульптури, що прикрашають собор св. Юра. Відомий скульптор і в інших країнах, де проводились виставки його робіт. Так у 2012 році подібна виставка проходила у Луврі.

Цікаві факти:

  • Скульптури Пінзеля є в багатьох населених пунктах України: у Годовиці Буданові, Львові, Бучачі, Городенці, Маріямполі та ін.
  • Неоціненність творів Пінзеля призвела до того, що в радянські часи через недбале ставлення було втрачену більшу частину його скульптур.
  • На честь Пінзеля створено сайт, де представлено багато інформації яке про автора, так і його скульптури.

Музей сакральної барокової скульптури Йогана Георга Пінзеля на карті України

Інші місця з категорії "Музеї" в місті Львів

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Площа Ринок

Площа Ринок

Це не лише сама відома площа, яка розміщена в центральній частині міста, але й центр культурного дозвілля львів’ян
Італійський дворик

Італійський дворик

Гуляючи Львовом варто придивлятись не лише до будинків на вулицях, але й до їх двориків. Один із найвідоміших серед них – Італійський дворик.
Будинок вчених

Будинок вчених

Для жителів Львову ця будівля більше відома як Шляхетне казино, проте нині це Будинок вчених. Будівлю побудували у 1897-1898 роках за проектом віденських архітекторів...
Домініканський собор (костел св. Євхаристії)

Домініканський собор (костел св. Євхаристії)

Домініканський собор — велична споруда, яка зачаровує з першого погляду та викликає інтерес у перехожих. Монументальність собору, його могутні архітектурні об’єми...
Музей-аптека

Музей-аптека

Унікальний музей-аптека у Львові дозволить кожному зазирнути за завісу історії та дізнатись про те, як у давнину виглядала аптекарська справа...
Музей ідей у Львові

Музей ідей у Львові

У центральній частині старого міста, на території оборонного комплексу, в підвалах Бернадинського монастиря, засновано Музей ідей.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.