Полтава

Полтава — неймовірне українське місто, що приваблює своєю красою, затишною атмосферою та унікальним колоритом. Її часто згадують у свої творах відомі українські поети та письменники, серед яких: Шевченко, Гоголь, Котляревський та ін..  А милозвучні пісні Марусі Чурай й досі лунають зі сцен сучасних вистав.

Полтава

Полтаву заснували у 899 р. З тих пір вона перетворилась на сучасне місто, сповнене історичних загадок та таємничі історій. Серед її буйної зелені визирають не лише будівлі житлових кварталів, але й чимало пам’яток важливого історичного значення. Перехоплює подих від краси краєвидів з Іванової гори, що увінчана білосніжною альтанкою. Вражає деталізація й гармонічна краса українського бароко, прикладом якого став величний Свято-Успенський собор. Захоплюють історії із життя Котляревського, що можна почути у його будинку-музеї.

Прекрасна Полтава — місто, що не залишає байдужим. Воно закохує в себе та викликає бажання повернутись сюди знов і знов.

Полтава на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Іванова гора

Іванова гора

Іванова гора — гора, що на протязі років приваблює усіх небайдужих своїм таємничим походженням, культурною та історичною цінністю.
Краєзнавчий музей

Краєзнавчий музей

Полтавський краєзнавчий музей входить в число одних з самих старіших музеїв України. Його засновником був професор Василь Докучаєв
S.E.T.SUSHI

S.E.T.SUSHI

Широкий асортимент Сетів та Ролів для гурманів японської кухню.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.