Миргород

Миргород — славетне курортне місто, яке щороку приваблює тисячі гостей, що бажають відпочити тілом чи душею. Це місто створене для тих хто прагне віднайти душевний спокій, мріє провести час у спокої чи просто оздоровитись завдяки цілющим властивостям тутешніх мінеральних вод.

Миргород

Фото з сайту old.mirgorodkurort.ua

У Миргороді багато цікавих місць для прогулянок. Березовий гай стане ідеальним місцем для відпочинку та фотосесій. Одинокі зможуть знайти кохання завдяки каменю любові, а шукачі щастя матимуть шанс спробувати свою долю після зустріччю з козаком Пацюком.

Краєвиди Миргорода дають можливість в повній мірі відчути єдність з природою. Його затишні сквери та парки приваблюють доглянутим та охайним виглядом. Завдяки пам’ятникам та скульптурам у місті створюється унікальна атмосфера, що дозволяє поринути у відомі повісті Гоголя. Його музеї дозволять зазирнути у минуле та дізнатись набагато більше історичних фактів, ніж згадано у підручниках. І якщо ви завітали в Миргород вперше, неодмінно зробіть там 10 речей, що дозволять в повній мірі зробити ваш візит пам’ятним та пізнавальним.

Миргород на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Курортний парк

Курортний парк

Курортний парк — уунікальне місце для відпочинку, де є можливість не лише відпочити тілом та душею, але й оздоровитись завдяки цілющим властивостям місцевої води.
Миргородська калюжа

Миргородська калюжа

Миргородська калюжа — це не штучний фонтан чи водоймище, це справжнє озеро, яке знаходиться біль Успенської церкви.
Літературно-меморіальний музей Д. Гурамішвілі

Літературно-меморіальний музей Д. Гурамішвілі

Бажаєте побачити частинку Грузії в Україні? Тоді приїздіть до Миргорода, де знаходиться унікальний літературно-меморіальний музей Д. Гурамішвілі.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.