Тараканів

Тараканів — невелике селище, розміщене на лівому березу р. Іклів. Перші згадки про нього датуються 1488 р. в одному з актів, де зафіксовано заставу маєтка «Тараканов» Грибом Івашеничем. Селище майже нічим не вирізнялось. У 1808 р. тут звели деревяну церкву Пресвятої Трійці. Проте, як більшість деревяних зхрамів, вона згоріла після пожежі. Тому на її місці звели нову будівлю, яка була знищена під час Великої Вітчизняної Війни.

Тараканів

Унікальність с. Тараканів в наявності величного Тараканівського форту, який тут з’явився у ХІХ. Саме ця споруда стала одним з оборонних пунктів, який мав на меті стримати Австро-Угорські війська, що хотіли захопити опановані Російською імперією землі.

Сучасне с. Тараканів — одне з популярних туристичних місць, куди заїжджають туристи, щоб ознайомитись з його унікальною історичною спорудою – фортом, що тут стоїть понад сотню літ.

Тараканів на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Монастирище

Монастирище

Неподалік від Кіровограду знаходиться унікальне для українських земель місце — «Монастирище». Це заповідник загальнодержавного значення площею 15,3 га.
Тараканівський форт

Тараканівський форт

Одна з унікальних та величних споруд знаходиться в селищі Тараканів Рівенської області. Це унікальна історична пам’ятка, яка нагадує про міць Російської імперії.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Інші міста

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.