Клевань

Клевань — таємниче та романтичне селище міського типу, яке здатне дивувати своїми пам’ятками та залишати романтичні спогади у закоханих. Археологічні розкопки та історичні дослідження дають підставу стверджувати, що на території міста ще в ХІІ ст. існувало поселення. Проте перша згадка про Клевань датується 1458 р., коли перелічується нерухомість та майно князя Чарторийського.

У селищі є багато цікавих місць, що варті уваги: напівзруйнований замок Чарторийських, що був зведений у 1561 р.; Бездонне озеро, яке не замерзає навіть взимку та має цілющі властивості; Благовіщенський костел, з якого прокладено підземні тунелі; Тунель кохання, який скріплює на все життя серця закоханих.

Клевань_Рівенської області

Кожне з місць варте уваги, бо з ними пов’язано багато цікавих розповідей та таємничих людей. Руйнацію замку пов’язують із прокляттям на нерозділеним коханням, на дні Бездонного озера нібито знаходяться залишки церкви, а старенький костел приховує таємниці, які активно досліджують археологи. Клемань — неординарне місце, яке варте уваги кожного туриста.

Клевань на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Благовіщенський костел

Благовіщенський костел

Благовіщенський костел звився у Клемані в 1590 р. За власні кошти його побудував онук Михайла Васильовича Чарторийського.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.