Миргород, Полтавська область

Курортний парк — уунікальне місце для відпочинку, де є можливість не лише відпочити тілом та душею, але й оздоровитись завдяки цілющим властивостям місцевої води. Причиною для заснування парку стали пошуки питної води, які призвели до того, що у 1914 р. у Миргороді були винайдені мінеральні води. Їх й досі використовують для лікування хвороб органів травлення, опорно-рухового апарату. Місце облаштували під повноцінний оздоровчий комплекс, де окрім парку знаходяться бальнеологічні санаторії.

Курортний парк

Фото з сайту myrgorod.pl.ua

Територія парку вражає своїм різноманіттям. Тут можна віднайти душевну рівновагу, відпочиваючи у затінку розкішних багатолітніх дерев, відпочити на пляжі, що простягається вздовж р. Хорол чи поплавати на катамарані. Для активного відпочинку передбачені різні види розваг. Для любителів флори і фауни облаштовані місця для відпочинку, гарні ландшафтні краєвиди, два озера, безліч скульптур та куточок із красенями-павлінами. Скоштувавши цілющі мінеральні води, неодмінно відвідайте Свято-Успенський храм, щоб відчути вражаючу енергетику цього місця.

Курортний парк — обов’язкова зупинка для подорожуючих і тих, хто прагне гарно провести час.

Курортний парк на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Миргород

Популярні локації поблизу

Миргородська калюжа

Миргородська калюжа

Миргородська калюжа — це не штучний фонтан чи водоймище, це справжнє озеро, яке знаходиться біль Успенської церкви.
Літературно-меморіальний музей Д. Гурамішвілі

Літературно-меморіальний музей Д. Гурамішвілі

Бажаєте побачити частинку Грузії в Україні? Тоді приїздіть до Миргорода, де знаходиться унікальний літературно-меморіальний музей Д. Гурамішвілі.
Музей кераміки

Музей кераміки

Справжня прикраса вул. Гоголя — миргородський музей кераміки, що знаходиться в будівлі керамічного технікуму.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.