Івано-Франківськ

Івано-Франківськ — невелике, проте колоритне місто, яке запам’ятається дивовижними краєвидами, унікальними пам’ятками архітектури та безліччю місць для відпочинку. Це один з найменших обласних центрів, де проживає всього 230 тис. Чоловік. Проте місто воно постійно забудовується новими будівлями, поповнюється кількість затишних кав’ярень та розважальних центрів. Сюди приїжджають на відпочинок або тимчасово зупиняються, подорожуючи до гірськолижних курортів Карпат.

Фото з сайту karpaty.life

В Івано-Франківську є чудові місця для прогулянок: розкішні вілли вздовж Липової алеї, головна стометрова вулиця Незалежності, велика кількість різноманітних музеїв, сучасний меморіальний комплекс «Дем’янів лаз», вишукані костели та неймовірна кількість книгарень. Гуляючи містом, варто завітати до Карпатського національного музею, який відомий не лише різноманіттям флори та фауни, але й мінеральними джерелами.

Побувавши в Івано-Франківську, важко не усвідомити, наскільки чарівна Україна, наскільки багата наша культура та природа.

Івано-Франківськ на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Анатомічний музей

Анатомічний музей

Один із найновіших музеїв Івано-франківська — Анатомічний музей, відкритий у 2015 р. в одному з корпусів Національного медичного університету.
Палац Потоцьких

Палац Потоцьких

Палац Потоцьких в Івано-Франківськ — одна з цінних пам’яток міста, яка нагадує про видатні часи перебування польського коронного гетьмана Андрія Потоцького.
Ратуша

Ратуша

Прагнете поглянути на чудовий краєвид, що відкривається на Івано-Франківськ з пташиного польоту? Тоді варто піднятись на одну з найвищих будівель міста — Ратушу.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.