Галич

Одне з найдавніших міст України, центр Галицько-Волинського князівства — Галич, що простягнулось на мальовничих пагорбах р. Дністро.  Перша літописна загадка про місто датована 898 р. До Х ст. Галич входила до складу Київської Русі. Проте з ХІ ст. стала частиною Галицько-Волинського князівства. Попри багаточисленні напади монголо-татар місто постійно відбудовувалось, нагадуючи сучасникам лише залишками оборонних споруд про свою важку долю.

Галич

Фото з сайту karpaty.love

Сучасний Галич — затишне і привітне місто, яке відомо красивою природою та історичними пам’ятками. У музеї караїмської історії та культури є можливість дізнатись більше про побут прибічників іудаїзму. Поринути у історичні події XVII ст. дозволить музей під відкритим небом, де відтворено справжнє поселення простих селян Опілля, Покуття, Гуцульщини та Бойківщини.  А в самому центрі Галичі можна прогулятись вуличками чи ознайомитись із гордістю галичан — церквою Різдва Христового.

Галич — одне з дивовижних міст України, воно надихає своєю магічною атмосферою, зачаровує красою та залишає у серці кожного гостя нестримне бажання побувати тут знову.

Галич на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Церква Різдва Христового

Церква Різдва Христового

Одна з найдавніших святинь міста Галич — церква Різдва Христового. За історичними згадками, її було зведено у XIV ст.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.