Коломия

Коломия — не просто місто на Прикарпатті, а справжня скарбниця українських традицій. Її також називають «неформальним музеєм Гуцульщини», батьківщиною народних пісень та єдиним містом з музеєм писанок. До речі, в цьому невеличкому місті знаходиться п’ять музеїв, які дозволять більше дізнатись про народне мистецтво, книгарство, покуття, історію міста та писанкарство.

Коломия

Фото з сайту pravda.if.ua

Для знайомства з Коломиєю потрібно чимало часу, оскільки основні її пам’ятки розкидані майже по всій території міста. Вражає красою архітектури вулиця Театральна, де майже кожен будинок — унікальний шедевр віденського модерну. У Коломиї зберіглось багато храмів, проте лише кілька із них дійшли незмінними до нашого часу. Серед них — Коломийська церква Благовіщення Пречистої Діви Марії. Є у місті і один з найбільших соборів Західної України – Катедральний собор Преображення Христового.

Коломия — цікаве туристичне місто, де є затишні місця для прогулянок та чимало пам’яток, які дійсно варті уваги.

Коломия на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Музей «Писанка»

Музей «Писанка»

Один з унікальних музеїв України —музей «Писанка», в якому знаходиться понад 12000 писанок, які було зібрано з багатьох областей України та навіть країн світу.
Пам’ятник Івану Франку

Пам’ятник Івану Франку

В місті Коломия серед великої кількості пам’ятників неможливо не згадати монумент відомому українському письменнику, вченому та публіцисту — Івану франку.
Музей історії міста

Музей історії міста

Торкнутись частинки історії міста Коломиї дозволяє його експозиція, представлена у музеї історії міста Коломиї, що нині знаходиться в колишньому будинку повітової ради.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.