вулиця Дарвіна 11, Харків, Харківська область

Харківський будинок художника більше відомий як виставковий центр міста. Тут постійно проводять індивідуальні чи групові виставки відомих художників міста.  Серед представлених робіт можна побачити  художню творчість не лише художників, але й роботи скульпторів та фотографів.

Фото з сайту uk.wikipedia.org

Будівля була зведена в 1910 р. за проектом архітектора В. Гуаша. До 1917 р. садиба належала Чарльзу Блеккі, англійському консулу. Він настільки полюбляв футбол, що навіть створив першу у Харкові футбольну команду для любителів.

Садиба була не лише житловою, але й служила приміщенням для садочку, а пізніше й готелем для іноземців. Зараз це місце, де харківські митці мають змогу провести інформативні виставки, які розширюють культурні межі глядачів, дозволяють їм більше дізнатись про сучасне мистецтво та його розвиток в Україні.

Будинок художника на карті України

Інші місця з категорії "Архітектурні пам'ятки" в місті Харків

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Сквер «Стрілка»

Сквер «Стрілка»

Образ міста Харкова у багатьох асоціюється із промисловістю, заводами, роботою, проте є й тут неймовірно гарні місця для відпочинку.
Журавлівський гідропарк

Журавлівський гідропарк

Журавлівський гідропарк «Журавлівка» — місце активного відпочинку, де можна добре відпочити засмагаючи на пляжі чи просто гуляючи територією.
Ботанічний сад Харківського університету

Ботанічний сад Харківського університету

Історія найдавнішого ботанічного саду України розпочалась у 1804 р. Саме тоді Харківським університетом було прийнято рішення про заснування саду площею близько 450 кв. м.
Міський сад ім. Т. Г. Шевченка

Міський сад ім. Т. Г. Шевченка

Міський сад ім. Т. Шевченка — улюблене місце прогулянок харків’ян. Це символ міста й водночас його гордість.
Благовіщенський собор

Благовіщенський собор

Благовіщенський собор — один з найбільших соборів у Східній Європі, що належить єпархії Української православної церкви.
Майдан Конституції

Майдан Конституції

Майдан Конституції можна сміливо назвати серцем Харкова. Ця площа знаходиться в самому центрі міста та є місцем перетину багатьох вулиць: Сумської...

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.