Харків

Харків — колоритне та самобутнє місто, де вирує життя і є безліч можливостей. За чисельністю населення він поступається лише Києву, проте це не заважає місту успішно конкурувати як по своїй красі, так й історичному значенню. Місто Харків — колишня столиця УРСР, а нині — живописне та сучасне місто, де безліч цікавих місць для відпочинку. Це одне із популярних туристичних міст, яке відоме багатьом цінними історичними пам’ятками та культурною спадщиною. Нікого не залишить байдужим величність місцевих святинь: Свято-Покровського монастиря, Успенського чи Благовіщенського соборів. Зачарують красою фентезі парк, ботанічний та міський сади, а репертуари театрів залишать у серці незабутні враження. Хтось знаходить тут душевний спокій, прогулюючись по невеличким вуличкам, а інші —заряджаються унікальною енергетикою, яку отримують під час активного відпочинку.

 

Фото з сайту tamtour.com.ua/

Харків — батьківщина багатьох відомих особистостей, серед яких: Григорій Сковорода, Петро Гулак-Артемовський, Михайло Старицький,  Людмила Гурченко, Євген Комаровський, Анатолій Еврос, Аркадій Інін, Євген Білоусов, Володимир Дантес. Це місто натхнення та розвитку. Тут розпочався творчий шлях багатьох українських музичних гуртів, серед яких: Power Tale, поп-рок гурт «П’ятниця», Kavabanga& Depo & Kolibri та інші.

Затишні сквери, живописні парки та сади, цікаві пам’ятки, давні та сучасні будівлі, величезні торгівельні центри та різноманітні розважальні заклади – у Харкові є все, щоб гарно провести час, відчути нові враження та залишити позитивні спогади про місто. 

 

Харків на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Сквер «Стрілка»

Сквер «Стрілка»

Образ міста Харкова у багатьох асоціюється із промисловістю, заводами, роботою, проте є й тут неймовірно гарні місця для відпочинку.
Журавлівський гідропарк

Журавлівський гідропарк

Журавлівський гідропарк «Журавлівка» — місце активного відпочинку, де можна добре відпочити засмагаючи на пляжі чи просто гуляючи територією.
Ботанічний сад Харківського університету

Ботанічний сад Харківського університету

Історія найдавнішого ботанічного саду України розпочалась у 1804 р. Саме тоді Харківським університетом було прийнято рішення про заснування саду площею близько 450 кв. м.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.